GeriGündem iPod’a özel hoparlör
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPod’a özel hoparlör

iPod’a özel hoparlör
refid:6730777 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Logitech’in iPod’lar için geliştirdiği yeni hoparlörleri Audistation Express, yüksek ses kalitesinin yanı sıra, dayanıklılığı, tasarımı, koruyucu kutu ve kablosuz uzaktan kumanda gibi özellikler taşıyor.

Logitech’in yaptığı son araştırmalar, portatifiPod hoparlörler için iki önemli özelliğin sağlam bir tasarım ve sürekli AC güç ya da uzun ömürlü pil ile çalışabilme olduğunu söylüyor. iPod’un minimalist tarzını tamamlayan Logitech AudioStation Express hoparlörler oldukça dayanıklı: Metal ızgaralarla hazırlanmış özel kutu, hareket halindeyken dehoparlörleri koruyor. Ürününün çizilmesini önlemek için tasarlanan taşıma kutusu, müzik çalarken hoparlörleri sarabiliyor. Logitech güç kullanımında da kullanıcılara iki seçenek sunuyor: Ev kullanımında normal elektrik bağlantısı ya da dışarıdaki kullanımlarda AA piller. Normal elektrik bağlantısı sırasında kullanılan AC adaptör ile hoparlörler iPod pilini de şarj ediyor.

 

Kompak boyutuna rağmen hoparlör sistemi iki 2.5 inç Max-X high-excursion sürücü ve bir bass portu ile dinamik ve yüksek ses kalitesi sunuyor. Hoparlörler Apple’in Universal Dock Adaptor şartnamesine uyduğu için, tabandan dock bağlantısı mevcut ve gelecekteki iPodlar AudioStation Express ile de uyumlu olacak. Sistem hoparlörlerin arkasındaki video çıkış jack’ı ile kullanıcılar iPod fotoğraflarını ya da TV’deki filmleri seyredebiliyorlar.. Sistemdeki yedek (3.5mm) giriş ile kullanıcıların hoparlör sistemini önceki iPod modelleriyle ve CD, MP3 ya da portatif DVD player gibi diğer audio cihazlarla da kullanmaları mümkün. .

 

Apple’ın “ Made for iPod” programını bir parçası olarak, AudioStation Express sistem parlak beyaz rengi ve siyah ızgara ve portlarıyla iPod’la mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Mevcut kablosuz uzaktan kumanda ile kullanıcılar koltukta ya da masalarında oturarak ses ayarı yapabiliyor, forward, back, play ve pause özelliklerini kullanabiliyorlar. Kullanılmadığı zaman, uzaktan kumanda hoparlör sisteminin arkasındaki entegre saklama slotunda yerleştirilebiliyor. 

 

Logitech’in iPod ve MP3 player hoparlör ailesinde; yüksek kaliteli Logitech AudioStation iPod stereo kulaklıklar ödüllü Logitech mm50 taşınabilir hoparlörler, Logitech mm32 taşınabilir hoparlörler ve ultra kompakt Logitech mm28 taşınabilir hoparlörler yer alıyor.

 

False