GeriGündem İki kadın arasında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İki kadın arasında

Abone Olgoogle-news

SİBEL Turnagöl'den ayrıldıktan sonra gözde bekarlar arasına katılan Kerem Alışık'ın adı iki genç ve güzel kadınla birden aşk dedikodusuna karıştı. Eski eşi Sibel Turnagöl'le yeniden evlenecekleri yolunda çıkan söylentilere, ‘‘Neden olmasın, olabilir. Biz düşman değiliz ki’’ şeklinde yanıt veren Alışık'ın, Aydan Şener'le birlikte olduğu da söyleniyor.

Oğulları Sadri nedeniyle zaten sık sık görüştüğü, Turnagöl'le bir TV filminde başrolü paylaşmaya hazırlanan Kerem Alışık, önceleri yeniden birleşme konusunda oldukça katı davranıyordu. Daha birkaç ay önce, ‘‘Bir kere ipler koptuktan sonra zor. Düğümlersiniz ama çektiğinizde o düğümler hep elinize gelir. Bazen acıtır, nasır yapar. Bence ilişkiler bitti mi, biter. Düşüncem bu ama, ne olacağını zaman gösterir. En iyisi o düğümü hiç sıkmamak’’ diyen Alışık, şimdi eski eşiyle bir TV filminde birlikte kamera karşısına geçmeyi kabul ediyor.

Bu arada, Sibel Turnagöl'ün de daha önce yaptığı açıklamalardan, yeniden barışma fikrine sıcak baktığı biliniyor. İşin ilginç yanı, Turnagöl de bu konudaki sorulara, eski eşiyle neredeyse aynı kelimeleri kullanarak, ‘‘Her şey olabilir, neden olmasın? Biz birbirimize kin duymuyoruz ki’’ şeklinde açıklama getiriyor.

Sibel Turnagöl-Kerem Alışık cephesinde bunlar yaşanırken, sanat dünyası bir başka dedikoduyla çalkalanmaya başladı. ABD'de sinema eğitimi alan yönetmen sevgilisi Veli Çelik'ten ayrıldığı söylenen Aydan Şener'in, Alışık'la birlikte olduğu belirtiliyor. Şener'in sevgilisinden ayrılmış olması da, bu söylentinin dayanak noktası. Çelik'le ilişkisini bitirme noktasına geldiğinin sinyalini, ‘‘Uzun süreli ayrılıklar söz konusu olduğunda, dedikodu da çok oluyor. Her uzun ayrılıkta bazı sorunlar yaşanır. Ben Veli hakkında yorum yapmak istemiyorum’’ sözleriyle veren Aydan Şener, Kerem Alışık'la ilişkisi olduğunu kabul etmiyor.

‘‘Kumru’’ adlı filmde birlikte oynadığı Alışık'la yalnızca arkadaş olduklarını vurgulayan Şener, basında çıkan fotoğraflar hakkında da, ‘‘Birlikte resimlerimizin çekildiği gece, aralarında Ünal Küpeli ve Bülent Bilgiç'in de bulunduğu 20 kişilik bir grupla yemeğe çıkmıştık. ‘Kumru' filminin kutlama yemeğindeydik. Bu yemekte aynı zamanda, Kerem ve benimle ilgili yeni bir dizi projesi de konuşuldu. Ama bizi yemek çıkışı görenler, farklı yorumlamış olabilir. Aramızda birşeyler olduğu iddiaları doğru değil’’ açıklamasını yapıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle