İki ateş arasında

İki ateş arasında

“Küçük Sırlar”ın bu akşam ekrana gelecek bölümünde Arzu, bir kez daha büyük aşkı Ali yüzünden yakın dostu Su’yla karşı karşıya geliyor. Bu sahne, “Gerçek hayatta da yaşanabilecek böyle bir talihsizlikte aşktan mı vazgeçmeli, dosttan mı?” sorusunu akıllara getirdi. Ve o tehlikeli soruya ünlüler yanıt verdi.

Haberin Devamı

MERVE OFLAZ: ARAYI BULMAYA ÇALIŞIRIM           

Arkadaşımın bana hissettirdikler ile sevgilimin hissettirdiği duygular çok farklı... Hayatım boyunca ikisine de ihtiyacım olacak. O yüzden ben öncelikle arayı bulmaya çalışırım. Ama buna rağmen arkadaşım bana başka çare bırakmıyorsa, sevdiğim insanın yanında yer alırım. Eğer çok yakın bir arkadaşımsa beni anlayacaktır zaten...
 
BAŞAK SAYAN: AŞKIN ŞİDDETİNE GÖRE DEĞİŞİR

Aslında bu soruya verilecek yanıt yaşanan aşkın şiddetine göre değişir. Bazen de biri için diğerini askıya alman gerekebilir. Söz konusu gerçek bir dostluksa, zaten aradan zaman geçse bile tekrar bir araya gelindiğinde aynı noktadan başlanabilir. Kaldı ki gerçek aşk kolay ele geçmeyen bir şey, eğer bulunduysa yakın arkadaşların biraz tolerans göstermesinde sakınca olmaz. Nasılsa duyguların şiddeti ve heyecanın dozu normale dönünce her şey eski halini alır.

TAMER KARADAĞLI: ASLA BÖYLE BİR DURUMDA KALMAM

Kendimi asla böyle bir durumun içine sokmam, orta yol bulmaya çalışırım. Ben çözüm üretmeye çalışırım, sorun değil!

ASLI ENVER: O İNSANLARI YAKINIMDA BARINDIRMAM 

Hayatımda entrika çevirmem, çeviren insanları da yakınımda barındırmam. Bu yüzden değer verdiğim iki kişi arasında kalmam kesinlikle söz konusu olamaz.

PELİN KARAHAN: KİMSEYİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM

Umarım böyle bir durumla karşı karşıya kalmam. ıki duygunun da hayatımdaki yeri çok başka sonuçta... Hayatımda önem verdiğim iki insanın yerini değiştirmek ve herhangi birini kaybetmek istemem. Dolayısıyla ara bulmaya çalışır, çözüm üretirdim.    

Haberle ilgili daha fazlası: