GeriGündem Hırsız çocukları, hatıra fotoğrafı ele verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hırsız çocukları, hatıra fotoğrafı ele verdi

Hırsız çocukları, hatıra fotoğrafı ele verdi
refid:6787617 ilişkili resim dosyası

Didim'in Altınkum plajında hırsızlık yapan 8 ve 10 yaşlarındaki iki çocuğu, İngiliz turistin tesadüfen çektiği fotoğraf ele verdi.


İngiliz Lisa Davis (37) ve Debbie Wilson (39) geçen hafta Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki yazlıklarına tatile geldi. Çocuklarıyla birlikte denize giden İngiliz kızkardeşlerin yanına iki çocuk yaklaştı. Bir süre çocuklarla konuşan, onlara dondurma ve kola ikram eden Davis ve Wilson plajda güneşlenmeye başladı. İngilizler bir süre sonra çantalarının kaybolduğunu fark ederek polise başvurdu. İngiliz turistler polise, plajda yanlarına iki küçük çocuğun geldiğini, bir süre onlarla konuştuklarını, hatta bu çocuklara dondurma ve kola ikram ettiklerini, bir süre kendi çocuklarıyla oynadıklarını söyledi.

İngilizler ifadelerini verdikten sonra evlerine döndü. Debbie Wilson, plajda çektikleri fotoğrafları incelerken, bir karede çantalarını aldıklarından şüphelendikleri çocukların yer aldığını gördü.
Altınkum Polis Karakolu'na giden İngiliz turist fotoğrafı polise verdi. Sivil kıyafetli polisler şüpheli çocukları plajda yakaladı. Karakola götürülen B.K. (8) ve P.Ö.'nün (10) aynı gün Altınkum plajında dört hırsızlık olayına daha karıştığı ortaya çıktı. Çalınan çantalar içindekilerle birlikte turistlere verildi. İzmir'den geldikleri tespit edilen çocuklar da ailelerine teslim edildi.

False