GeriGündem Hangi aşk daha etkileyici
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hangi aşk daha etkileyici

Hangi aşk daha etkileyici
refid:13199547 ilişkili resim dosyası

Aşk-ı Memnu ve Ezel ekranda müthiş bir rekabet başlattı.

Tartışmalar genelde jönler üzerinden yürüyor, hangisinin daha yakışıklı, daha seksi ya da daha karizmatik olduğu konusunda anketler düzenleniyor. Hangisi aşkıyla ekran başındaki izleyiciyi daha çok etkiliyor? Kıvanç Tatlıtuğ mu, Kenan İmirzalıoğlu mu?

AŞK-I MEMNU
KIVANÇ TATLITUĞ-BEREN SAAT

Behlül, amcasının genç eşi Bihter'e aşık oldu. Bu aşk, onu oğlu yerine koyan amcasına ihanet edecek kadar büyüktü. Babasının kalp krizi geçirmesine neden olan sadakatsiz annesi Firdevs gibi olmamaya yemin eden Bihter'inki de öyle... Her ne kadar Tatlıtuğ sokakta "Amcanın karısıyla beraber olmak çok günah" tepkileri alsa da, izleyicilerin bir kısmı bu aşkın önündeki tüm yasakların kalkmasını istiyor.

Aşk-ı Memnu en son yayınlanan bölüm / Foto Galeri

Beren Saat / Foto Galeri

Kıvanç Tatlıtuğ / Foto Galeri

EZEL
KENAN İMİRZALIOĞLU-CANSU DERE

Ömer,delicesine sevdiği Eyşan tarafından ihanete uğradı. Sevdiği kadın, can dostlarıyla birlik olup onlara tuzak kurdu. Hapse düşen Ömer, oradan "Ezel" olarak çıktı ve intikam duygusu ve nefreti, Eyşan'a duyduğu aşkı bitirdi mi dersiniz? Yardımcısına gözyaşları içinde "Unutamıyorum abi" diyen Ezel, izleyici de ikiye böldü. Kimileri her şeye rağmen aşkın kazanmasını istiyor, kimileri de Ezel'in intikam oyunundan vazgeçmemesini... Bakalım hangi taraf galip gelecek...

Ezel / Foto Galeri

 

Cansu Dere’nin en güzel pozları / Foto Galeri

 

Kenan İmirzalıoğlu / Foto Galeri 

 

Sizce Behlül ve Bihter'in mi yoksa Ezel ve Eyşan'ın mı aşkı daha etkileyici?


» Anket Sonuçları

 

False