Hamile eşe ölüm tuzağı

Güncelleme Tarihi:

Hamile eşe ölüm tuzağı
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 14, 2013 01:59

Uyuşturucu bağımlısı koca, evi terk eden 3 aylık hamile karısına ölüm tuzağı kurdu. “Boşanma işlemlerini beraber halledelim” diyen koca, kadını dağlık bir alanda öldürdü ve kayıplara karıştı.

Haberin Devamı

ALMANYA’dan ailesiyle 5 yıl önce İzmir’e kesin dönüş yapan Şehmus Yüksel (25) ile Yasemin Yüksel (22) görücü usulüyle evlendi. Bir çocukları dünyaya gelen çiftin hayatı Şehmus Yüksel’in uyuşturucuya alışmasıyla kâbusa döndü.

UYUŞTURUCUYLA ŞİDDET BAŞLADI

Şehmus Yüksel uyuşturucu aldıktan sonra üç aylık hamile eşine şiddet uygulamaya başladı. Şiddete dayanamayan kadın birkaç kez evi terk edip babasının ve ağabeyinin yanına sığındı. Her seferinde çocuğu için affettiği eşinden bir kez daha şiddet gören kadın, bayramdan önce yine evi terk ederek babası Musa Güven’in evine döndü. Önceki gün kayınpederinin evine giden koca, boşanma işlemlerini başlatacağını, sürecin kısa sürmesi için onun da yanında olması gerektiğini söyleyerek eşini kandırdı. Birlikte evden çıktılar.
Yasemin Yüksel’e ulaşamayan ailesi polise haber verdi. Şehmus Yüksel’in kiraladığı otomobilin GPS sinyallerine göre dağlık alana giden polisler genç kadının bıçaklanmış cesedi ile karşılaştı. Güvenlik güçleri şüpheli kocanın peşinde.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!