GeriGündem Güneşi Beklerken Final 54. Bölümü (Son Bölüm) Kanal D İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneşi Beklerken Final 54. Bölümü (Son Bölüm) Kanal D İzle

Güneşi Beklerken Final 54. Bölümü (Son Bölüm) Kanal D İzle
refid:26941585 ilişkili resim dosyası

Güneşi Beklerken Kanal D izle, Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kerem Bursin'in yer aldığı dizi Güneşi Beklerken 54. bölüm ile izleyenlerine ve ZEYKER fanlarına veda etti. Güneşi Beklerken final bölümünde neler yaşandı. Güneşi Beklerken son bölüm de neler oldu? Zeynep ve Kerem evlenebildi mi? Aras ve Melis'in akibeti ne oldu? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarını cezasını çekti mi? Barış Sayerlerin tüm mal varlığını ellerinden aldı mı? Güneşi Beklerken final bölümü ile bu soruların hepsinin yanıtını büyük süprizler ile verdi. İşte Güneşi Beklerken final bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler hurriyet.com.tr'yi ziyaret edebilirler...

2 sezondur Kanal D'nın en iyi çıkış yapan gençlik dizisi olan Güneşi Beklerken muhteşem bir bölüm ile sevenlerinden ayrıldı. Başrol oyuncusu Kerem Bursin ise yeni dizi "Çiçek" için çekimlere başladı bile. Sevilen dizi Güneşi Beklerken 54. bölüm final kesintisiz ve sorunsuz olarak tamamı bu haberde...

Güneşi Beklerken 54. bölüm ile final yaptı. Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken final bölümüyle ekrana geldi. Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı, İsmail Ege Şaşmaz, Ebru Aykaç, Emre Kınay, Gökçe Yanardağ, Yağmur Tanrısevsin gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu Güneşi Beklerken 54. bölümüyle 27 Temmuz'da takipçilerinin karşısına son kez çıktı.

Heyecan dolu bir bölümle ekrana gelen Güneşi Beklerken dizisi son bölümde takipçilerin bütün soruları yanıt buldu. Kerem ile Zeynep'in sonunun ne olacağı Güneşi Beklerken final bölümünün en kritik sorusuydu.

54. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aksel, Melis’i de feci şekilde rezil eder. Melis ona gerçekleri açıklamaya çalışır ama inandıramaz. Zeynep devreye girer ancak dumanlar her tarafı sarınca büyük panik yaşanır. Alevler okul koridorlarına sıçramıştır. Tüm öğrenciler canlarını zor kurtarırlar. Kerem’in olmadığını fark eden Zeynep, büyük korkuya kapılır. Aksel’in Kerem de cezasını çekecek diye açıklaması Zeynep’in iyice emin olmasına neden olur. Kimse onu durduramaz ve alevlerin arasına dalar.

Melis ise olanlardan sonra intihar etmek üzere Aksel ile tutukları eve gelir. Ancak yalnız değildir. Aksel de peşinden gelmiştir. Eğer ölmek istiyorsa seve seve yardım edeceğini söyler ve onu zorla arabaya bindirir. Melis ne kadar yalvarsa da onu ikna edemez. Aksel son sürat arabayı uçuruma sürer.

Kerem ve Zeynep kurtulacak mı? Aksel ve Melis’in sonu uçurumda mı bitecek? Birkaç yıl sonra kimlerin hayatı nasıl değişmiş? Zeynep Kerem ile birlikte mi? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarını cezasını çekti mi? Barış Sayerlerin tüm mal varlığını ellerinden aldı mı?

GÜNEŞİ BEKLERKEN FİNAL BÖLÜMÜ (54. BÖLÜM) İZLE

GÜNEŞİ BEKLERKEN FİNAL FRAGMANI İZLE

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False