GeriGündem Gökçek’le ’düello’ çarşamba
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökçek’le ’düello’ çarşamba

Gökçek’le ’düello’ çarşamba
refid:10524391 ilişkili resim dosyası

Kemal Kılıçdaroğlu, Dengir Mir Mehmet Fırat’tan sonra, ikinci büyük düellosunu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le yapacak.

Çarşamba günü Star TV’den naklen yayınlanacak açık oturumu, yine ünlü televizyoncu Uğur Dündar yönetecek.

CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile 10 Aralık Çarşamba günü katılacakları açık oturumla ilgili olarak, "Gökçek’e ben kendi üslubumla yanıt vereceğim" dedi. Cumhuriyet Halk Evi’nin açılışı ile ’Yolsuzluk ve Siyaset’ konulu konferans vermek için CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin’le birlikte Kuşadası’na gelen Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, Gökçek ile Star TV’de Uğur Dündar yönetiminde yapacakları açık oturumda uygar bir tartışma ortamı yakalayacaklarını umduğunu belirterek, şöyle dedi: "Çarşamba günü Gökçek ile açık oturum yapacağız. Gökçek konuştuğu üslup ile orada da konuşsa, ben aynı üslup ile cevap vermem. Ben kendi üslubumla yanıt vereceğim. Kendisi istediği gibi konuşabilir. Oturumu yönetecek olan deneyimli bir gazeteci. Umarım düzeyli bir tartışma ortamı yakalarız." Kılıçdaroğlu, Gökçek’in mal varlığıyla ilgili bir soruya da "Gökçek herhalde bu toplantıda mal varlığını açıklayacaktır" yanıtını verdi.

Vakit’in haberi kuyruklu yalan

Bir basın mensubunun Vakit Gazetesi’nin, bir saunada terör örgütü mensuplarıyla buluştuğu yolundaki haberlerini hatırlatması üzerine de Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Vakit’te yayınlanan kuyruklu yalan haberdir. Ben haberi ve yazanları dikkate bile almıyorum. Benim ağrıma giden Müslümanlık kimliğini kullanıp kuyruklu yalan atmalarıdır. Müslümanlıkta yalan yoktur, Müslümanlıkta iftira yoktur. Yalan ve iftiranın arkasına sığınıp Müslümanlık edebiyatı yapanların da yüzüne tükürmek gerekir."

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False