Geri sayım başladı

Geri sayım başladı

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi "AROG" için geri sayım başladı.

Haberin Devamı

AROG FOTOĞRAFLARI

Çekimlerine başlandığı ilk günden beri gündemi meşgul eden Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filmi "AROG" için geri sayım başladı.
Çekimlerine Antalya'da başlayan, ağustos ortasında Afyon'dan İstanbul'a gelen "AROG" ekibi filmin montajı için gece gündüz çalışıyor.
FİDA Film ile CMYLMZ Fikirsanat ortaklığında hayata geçen ve ağustos ortasında İstanbul'da yapılan 15 günlük çekimin ardından tamamlanan "AROG"un montajı için başta Cem Yılmaz olmak üzere tüm ekip gece gündüz çalışıyor. Senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz'ın yönettiği "AROG", aralık ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 2004 yılında vizyona giren ve izleyici rekoru kıran "GORA"nın devamı niteliğindeki "AROG", Cem Yılmaz'ın yanı sıra Ozan Güven, Özkan Uğur, Nil Karaibrahimgil, Zafer Algöz, Özge Özberk, Hasan Kaçan gibi sinema ve tiyatro dünyamızın pek çok ünlü ismini bir araya getirdi. 8.5 milyon dolar bütçesiyle Türkiye'nin en pahalı filmi olan "AROG", aralık ayında Türkiye ve yurtdışında yaklaşık 450 kopya ile vizyona girecek.
"GORA"nın kahramanı Arif'in taş devri macerasının anlatıldığı "AROG"da, Cem Yılmaz ve Ozan Güven rol alıyor.

Haberle ilgili daha fazlası: