GeriGündem 'Gençler bizim dolaplarla dertlenmiş'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Gençler bizim dolaplarla dertlenmiş'

'Gençler bizim dolaplarla dertlenmiş'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun evinin mutfağından çekerek paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, “Mutfak dolaplarımıza dertlenen gençler olmuş” diye yanıt verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu’nun, önceki gece evinin mutfağından çekerek gençlere seslendiği videosu sosyal medyada konu oldu. Sosyal medyada özellikle gençler arasında Kılıçdaroğlu’nun arkasında duran mutfak dolaplarının sadeliği üzerine paylaşımlar dikkat çekti. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu önceki gece yeni bir mesaj paylaşarak “Mutfak dolaplarımıza dertlenen gençler olmuş:) Sağ olsunlar, var olsunlar. Sevgili gençler, o dolap kapaklarının arkasında iç huzur var. Selvi Hanım ve ben, huzuru hiçbir şeye değişmeyiz” dedi.

Kılıçdaroğlu hakkında açılan “#HangiKılıçdaroğlu” hashtagi ise sosyal medyada ilk sıralara yükseldi. Kılıçdaroğlu, bu hashtage yine sosyal medyadan yanıt vererek, “Bu arada Troller bu akşam da #HangiKılıçdaroğlu diye kampanya başlatmış. Onların da işi zor. Saray’ın bana atadığı trollerime başarılar dilerim” mesajı paylaştı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False