GeriGündem Genç yönetmen Seyfi Teoman kaza geçirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Genç yönetmen Seyfi Teoman kaza geçirdi

Genç yönetmen Seyfi Teoman kaza geçirdi
refid:20361189 ilişkili resim dosyası

Bakırköy'de motorsikletiyle kaza geçiren Seyfi Teoman'dan gelen son bilgiye göre ünlü yönetmenin kanamasının hala devam ettiği fakat yarın öğlen uyandırılıp durumuna bakılacağı belirtildi.

"Bizim Büyük Çaresizliğimiz" filminin yönetmeni ve bu yıl "Altın Lale" ödülünü kazanan "Tepenin Ardı" filminin yapımcısı Seyfi Teoman doğum gününde ağır bir trafik kazası geçirdi.

 

Bakırköy'de motorsikletiyle kaza geçiren Seyfi Teoman ağır yaralı olarak Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan genç yönetmenin beyin kanaması geçirdiği ve durumunun ciddi olduğu öğrenildi. 

 

Haberi alarak hastaneye giden dostları Teoman'dan gelecek iyi haber için bekliyor.

 

SEYFİ TEOMAN'IN GÖRÜNTÜLERİ / WEB TV

 

Seyfi Teoman, büyük övgü alan ilk filmi Tatil Kitabı'nın ardından ikinci filmi "Bizim Büyük Çaresizliğimiz"le geçtiğimiz yıl Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Altın Ayı için yarışmıştı. 30. İstanbul Film Festivali'nden Jüri Özel Ödülü, En İyi Görüntü Yönetmeni ödüllerini kazanırken 16. Nürnberg Türkiye- Almanya Film Festivali'nden ise En İyi Film Ödülü ve Sinema Eleştirmenleri Ödülünün de sahibi oldu.

 

Teoman ayrıca geçtiğimiz pazar günü düzenlenen 31. Uluslararası İstanbul Film Festivali Ödül Töreni'nde "Altın Lale" ödülünü alan "Tepenin Ardı" filminin de yapımcılarındandı.

TEOMAN'IN ÖDÜLLÜ FİLMİ BİZİM BÜYÜK ÇARESİZLİĞİMİZ - WEB TV

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False