Gelinlik alışverişi kanlı bitti

Güncelleme Tarihi:

Gelinlik alışverişi kanlı bitti
Oluşturulma Tarihi: Ekim 15, 2013 01:19

Batman’da 34 yaşındaki Kerim Başbuğ, nişanlısı 33 yaşındaki Gülbeyaz Özcan’ı sokak ortasında tabancayla öldürdükten sonra olay yerinde başına sıktığı tek kurşunla intihar etti. Başbuğ’un, gelinliği beğenmemesi üzerine tartıştığı nişanlısını öldürdükten sonra intihar ettiği belirtildi.

Haberin Devamı

Olay dün saat 16.30 sıralarında Batman'da meydana geldi. Evlilik hazırlıkları yapan Kerim Başbuğ, nişanlısı Gülbeyaz Özcan ve nişanlısının annesi ile birlikte bayram öncesi alış verişe çıkıp bir gelinlikçiye gitti. İddiaya göre Gülbeyaz Özcan, almak istedikleri bir gelinliği beğenmeyince nişanlısı ile tartıştı.

Gelinlik satan işlerinden çıkan çiftin tartışması yolda yürürken de sürmesi üzerine Gülbeyaz Özcan, parmağındaki yüzüğü çıkarıp attı. Buna sinirlenen Kerim Başbuğ, herkesin gözleri önünde üzerinde taşıdığı ruhsatsız tabancayı çıkarıp, Özcan’ın başına ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan Özcan, olay yerinde yaşamını yitirdi. Kerim Başbuğ, daha sonra tabancayı başına dayayıp ateşleyerek intihar etti.

Çevrede bulunanlar panik içinde kaçışırken ölen Gülbeyaz Özcan’ın annesi olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Adı henüz açıklanmayan anne, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Haberin Devamı

Kerim Başbuğ ve Gülbeyaz Özcan’ın cesetleri de Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.


BATMAN'DA GELİNLİK TARTIŞMASI KANLI BİTTİ


Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!