Gaffur diziden neden ayrıldı

Gaffur diziden neden ayrıldı

Milyonları ekran başına bağlayan 'Avrupa Yakası' dizisinin Gaffur'u Peker Açıkalın diziden neden ayrıldı.

Haberin Devamı

PEKER AÇIKALIN DEDİĞİNİ YAPTI

Milyonları ekran başına bağlayan 'Avrupa Yakası' bir yıldızını kaybetti. Dizide Gaffur karakterini canlandıran başarılı oyuncu Peker Açıkalın, Avrupa Yakası'ndan ayrıldı. Gerekçe olarak aynı kurumun gazetesinde hakkında çıkan Avrupa Yakası'nın eski oyuncusu 'Selin' karakterini canlandıran Evrim Akın, ile aşk yaşıyor haberi oldu. Hatırlanacağı gibi haberde Evrim Akın'ın ünlü oyuncu Peker Açıkalın'la aşk yaşıyor,Gaffur'un yeni gözdesi gibi haber yer almıştı. Bu haberin üzerine Peker Açıkalın, şöyle açıklama yapmıştı.

"Ben şu anda en değerli varlıklarımdan biriyle huzur dolu günler geçiriyorum. Ama ne olduysa bir anda gazetelerden birinde aşık olduğumun haberini alıyorum. İşin içine bir de Evrim'in güzel yemek yaptığını katıyorlar, hem de benim cümlem gibi. Neden böyle bir şeyle karşılaştığımı bilmiyorum' dedi.

Yasal süreci başlatacağım
Geçtiğimiz sezon 'Avrupa Yakası'ndaki 'Gaffur' tiplemesiyle dikkat çeken Açıkalın, yapılan haberin ispat edilmemesi durumunda dizinin önümüzdeki sezonki bölümlerinde yer almayacağını vurguladı: 'Bu durumu ispat edemedikleri takdirde 'Avrupa Yakası'ndan ayrılacağım. Bizim yaptığımız sözleşmede ahlaki kurallar var. Bunu ihlal eden bir durumda, yani haberin doğruluğunun ispatlanamama durumunda hukuki süreci başlatacağız. Ben tatilime bakıyorum. İnsanlar oturdukları yerden benim aşık olduğumu söylüyorlar, benim haberim yok! Daha ne denir ki" diye ne derece kızgın olduğunu dile getiren Açıkalın, yaptıkları haberi doğrudur diyemeyen gazetenin şimdi ne cevap vereceği bekleniyor.
Haberle ilgili daha fazlası: