Fırat’tan Kayacı’ya: Edepsiz

Fırat’tan Kayacı’ya: Edepsiz

“Benim oyum nasıl bir çobanınkiyle eşit” olur? diyen manken Aysun Kayacı’yı ağır eleştiri.

Haberin Devamı

Aysun Kayacı fotoğrafları 

AKP’nin Adana 28’inci İl Danışma Meclisi toplantısı Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde yapıldı. Toplantıya AKP Adana Milletvekilleri Dengir Mir Mehmet Fırat, Ali Küçük Aydın, Fatoş Zopcuk Gürkan, Necdet Ünüvar, Vahit Kirişçi, AKP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, AKP’li merkez Seyhan İlçe Belediye Başkanı Azim Öztürk ve çok sayıda partili katıldı. Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, partilerini kapatmak için iddianame hazırlayan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısının hedefinin AKP değil, Türk demokrasisi ve millet iradesi olduğunu ileri sürdü. AKP’yi kapatmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini savunan Fırat, “Eğer kapatılırsak çok alternatiflerimiz var ve daha da güçleniriz. Bir Dengir Fırat’ı susturabilirler ama Türkiye’yi de susturabilirler mi?” diye konuştu.

“BUNLAR SAĞLIKLI İNSAN DEĞİL”

Program yaptığı bir televizyon kanalında, “Benim oyum nasıl bir çobanınkiyle eşit” olur? diyen manken Aysun Kayacı’yı da eleştiren Fırat şunları söyledi:
“Böyle düşünen edepsizler, bizim dedelerimizin şehit olmasıyla, vatan için canlarını vermesiyle bu topraklar üzerinde yaşama imkanına kavuşmuşlar. Onlara sadece acırım. Bunlar sağlıklı insanlar değiller. Onları kınamayın. Onlara dua edelim, akıl sağlıklarına kavuşsunlar diye.”

Haberle ilgili daha fazlası: