GeriGündem Fergie'nin değişimi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fergie'nin değişimi

İngiltere Kraliçesi'nin oğlu Prens Andrew'nun boşandığı karısı York Düşesi Sarah Ferguson'u görenler gözlerine inanamıyorlar. İngilizlerin tombul yanaklı, şişman ve asi gelininin yerinde şimdi incecik, hoş bir kadın duruyor.

Prens Andrew'dan boşandıktan sonra borç batağında boğulmak üzereyken çeşitli firmaların reklamını üstlenerek borçlarını kapatmaya çalışan

Fergie, diyet merkezi Weight Watcher Firması'nın canlı reklam panosu olarak tam 24 kilo zayıfladı.

Geçtiğimiz günlerde, kolunun altındaki bir kütle nedeniyle kanser şüphesiyle hastaneye koşan ve bunu basın mensuplarına duyuran 38 yaşındaki Sarah Ferguson, batı basınında yine günün konusu. Almanya'nın en çok okunan haftalık dergilerinden Bunte'nin son sayısında yer alan bir habere göre Sarah, her şeyiyle ilgi çekmek isteyen, sevgiye aç bir kadın tablosu çiziyor. Üç gün süren tetkiklerden sonra, lenf bezlerinin aşırı yorgunluktan şiştiği ortaya çıkan ve kanser korkusunu üzerinden atan Sarah Ferguson, dikkat çekmek için elinden geleni yapıyor.

Önce Oprah Winfrey, Larry King ve David Letterman'ın programlarına katılıp kocasıyla aşk hayatına varıncaya kadar her şeyi anlatarak dikkat çeken Fergie, kraliçeyi ve ailesini eleştirdi. Bu da olmayınca milyarlara varan borç batağında boğulmak üzere olduğunu açıkladı, ücret karşılığında balolara katıldı.

Farkında olmadan, trajik bir kaza sonucu yaşamını yitiren eltisi Prenses Diana'nın izinden ilerlemeye çalışan Sarah, lösemili çocuklara da ilgi göstermeye başladı. Onları kucakladıktan sonra bir çocuğu kurtarmak için kendi kanını bağışlamayı teklif etti.

Bunte'deki yazıda sarah Ferguson'daki değişimin hem olumlu, hem olumsuz yönler bulunduğuna dikkat çekildi. Biyografisinde kendisi için ‘‘milli utanç’’ ifadesini kullanabilecek kadar cesur olmasına karşılık, sık sık komplekslere kapılıyor. Kanser testinin sonuçları belli oluncaya kadar kızlarıyla İtalyan milyarder Kont della Gherardesca'nın daveti üzerine Toskana'ya giden Sarah, daha sonra davet ettiği basın mensuplarına, patlayan flaşların ardında rahatladığını açıkladı ve ‘‘Böyle bir olay, benim kadar şanslı olamayan diğer kadınları ve onların ailelerini hatırlamama neden oluyor’’ dedi...False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle