Falezlerde kimliği belirsiz ceset bulundu! Darbedilerek mi öldürüldü?

Güncelleme Tarihi:

Falezlerde kimliği belirsiz ceset bulundu Darbedilerek mi öldürüldü
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 10, 2024 15:53

Antalya'da falezlerin bulunduğu parkta kimliği belirsiz erkek cesedi bulundu. Kimleği belirsiz kişinin, tuvalette başlayan tartışmanın ardından darbedilerek öldürüldüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

Haberin Devamı

Sabah saatlerinde Yavuz Özcan Parkı'nda falezlerin olduğu yere gelenler, yerde hareketsiz yatan bir kişiyi fark etti. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekibi, üzerinden kimlik çıkmayan 30'lu yaşlarda olduğu tahmin edilen erkeğin yaşamını yitirdiğini belirledi. Çevrede inceleme yapan polis ekipleri ise güvenlik kameralarını izlemeye aldı. Olayı görenlerin ifadelerine başvuran polis, yaşamını yitiren kişinin sabah saatlerinde parkın bulunduğu yerdeki tuvalet önünde tartıştığını, tartışmanın kavgaya dönüşerek parktaki banklarda devam ettiğini öğrendi.Vücudunda kesici ya da delici alet izine rastlanmayan kimliği belirsiz kişinin bulunduğu yerdeki bir kaya parçasında da bir miktar kan izi belirlendi. Polis, kavgaya karıştığı kişilerin darbetmesi sonucu kimliği belirsiz erkeğin yaşamını yitirdiği üzerinde duruyor.

Haberin Devamı

OLAY YERİ ŞERİDİ OLMADIĞI İÇİN VATANDAŞ ÖNÜNDE İNCELEME

Diğer yandan ceset üzerinde ve çevrede inceleme yapılması için olay yeri inceleme ekipleri çalışma başlattı. Parkın geniş bir alan olması nedeniyle yayaların olay yerinden sıklıkla geçtiği dikkati çekti. Olay yeri inceleme ekiplerinin, olay yeri şeridi olmaması nedeniyle şerit çekemedikleri ve sık sık vatandaşı olay yerinden uzaklaştırmak için uyarıda bulunduğu dikkati çekti. Gazetecilerin de görüntü almasını istemeyen bir polis memuru, “Çekmeyin kardeşim ya" diyerek alandan uzaklaştırmaya çalıştı. Ceset, inceleme işlemlerinin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

Falezlerde kimliği belirsiz ceset bulundu Darbedilerek mi öldürüldü

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!