GeriGündem Etkinliklerden seçmeler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Etkinliklerden seçmeler

FİLM

İşletmeciliğini Umut Sanat Filmcilik Sinemacılık'ın yaptığı 1600 kişilik açıkhava sineması Bahçeşehir Amphi-Theater'da bugün 21.30'da Danny Boyle'un yönettiği ‘‘Kumsal'' (The Beach) gösterilecek. Başrollerini Leonardo DiCaprio, Virginie Ledoyen, Guillaume Canet, Tilda Swinton ve Robert Carlyle'ın paylaştıkları film, pop kültürüne, video oyunlarına ve Vietnam Savaşı üzerine filmlere düşkün gezgin Richard'ın (DiCaprio) hikayesini anlatıyor. Bangkok'da sefil bir otelde kalan Richard, otelde intihar eden bir adamın bıraktığı bir harita bulur, yan odada kalan genç çifti (Ledoyen-Canet) de yanına alarak yeryüzündeki cennet olduğu belirtilen haritadaki adaya doğru yola çıkar.

Tel: (0212) 669 41 38

Tuzla Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün Tuzla Sahili'nde düzenlediği Açık Hava Film Gösterimleri kapsamında bugün saat 21.00'de ‘‘Çöl Arslanı'' (Lion of the Desert) adlı film gösterilecek. Mustafa Akad'ın yönettiği 1979 yapımı film Anthony Quinn, Oliver Reed, Rod Steiger, John Gielgud, Irene Papas ve Ralf Vallone gibi güçlü oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. 1911-1931 yılları arasında Libya'da İtalyan kuvvetlerine karşı savaşan gerilla lideri Ömer Muhtar'ı Anthony Quinn'in canlandırdığı filmde, Benito Mussolini'yi Rod Steiger oynuyor.

Tel: (0216) 493 11 18

KULÜP KONSERİ

Conrad International Otelinin bahçesinde yer alan AFM Conrad Kerem Görsev Latino Bar'da 16 Ağustos-16 Eylül tarihleri arasında Kerem Görsev Trio çalacak. Kerem Görsev (piyano), Volkan Hürsever (bas) ve Mehmet İkiz'den (davul) oluşan topluluğu çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi akşamları saat 23.00'ten itibaren dinleyebilirsiniz.

Rezervasyon için tel: (0212) 227 30 00'dan 4070

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False