GeriGündem Eskişehir'deki cinayetle ilgili korkunç iddia - İlk eşinden olan oğlu…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eskişehir'deki cinayetle ilgili korkunç iddia - İlk eşinden olan oğlu…

Eskişehir'deki cinayetle ilgili korkunç iddia - İlk eşinden olan oğlu…
Abone Olgoogle-news

Eskişehir'de yakınlarının ulaşamadığı için hayatlarından endişe ederek polise ihbarda bulunduğu karı-koca ve 4 yaşındaki çocuğu, evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunmuştu. Kapıyı açan çilingir Müge Anlı’ya konuştu. Aileyi 4 yıldır tanıdığını söyleyen çilingir, İlkay Tokkal'ın ilk eşinden olan oğlunun da aralarında bulunduğu 3 kişinin tutuklandığı öğrenildi.

Eskişehir'de yakınlarının ulaşamadığı için hayatlarından endişe ederek polise ihbarda bulundu. Çilingir yardımıyla girilen evde, İlkay Tokkal (42), eşi Emel (41) ve 4 yaşındaki çocukları Doruk evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Olay Yeri İnceleme ekiplerince evde detaylı inceleme yapılırken, apartman çevresindeki MOBESE ve güvenlik kameraları da incelemeye alındı.

Eskişehir'de yakınlarının ulaşamadığı için hayatlarından endişe ederek polise ihbarda bulunduğu İlkay Tokkal (42), eşi Emel (41) ve 4 yaşındaki çocukları Doruk evlerinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

ÇİLİNGİR KAPIYI AÇTI, DEHŞET ORTAYA ÇIKTI

Eskişehir'de cep telefonu dükkanı bulunan İlkay ve Emel Tokkal çiftinden haber alamayan İzmir'deki yakınları polise hayatlarından endişe ettiklerini söyleyerek ihbarda bulundu. Tokkal çiftinin kısa bir süre önce taşındığı Odunpazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi Hamamyolu Caddesindeki bir apartmanın 5'nci katına giden polis ekipleri cevap alamadı. Çilingir yardımıyla girilen evde İlkay, eşi Emel ve çocukları Doruk ölü olarak bulundu.

ÇOK YÖNLÜ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince yapılan incelemede İlkay, eşi Emel ve çocukları Doruk'un bıçakla öldürüldüğü tespit edildi. Evde Olay Yeri İnceleme ekiplerince detaylı inceleme yapılırken, apartman çevresindeki MOBESE ve güvenlik kameraları da incelemeye alındı.

KORKUNÇ İDDİA

Kapıyı açan çilingir Müge Anlı’ya telefonla bağlandı. İddiaya göre, korkunç cinayette öldürülen babanın ilk eşinden olan oğlundan şüpheleniliyor. 16-17 yaşındaki oğlu, sosyal medya hesaplarını kapattığı öğrenildi. 

Bu bilgiden yola çıkan polis ekipleri, şüpheli olarak tespit ettikleri İlkay Tokkay'ın ilk eşinden olan 19 yaşındaki oğlu Buğra Can Tokkal ile Mehmet Şerif B. ve Ersin D.'yi sabaha karşı saklandıkları adreste yakalayarak, gözaltına aldı.

False