Eşi Bente Şen'i kaybeden Ali Şen'in büyük acısı

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen'in eşi Bente Şen, hayatını kaybetti. Şen ailesi, Fulya'daki Acıbadem Hastanesi'nde acı haberi aldı. Hastane çıkışı görüntülenen Ali Şen çok üzgündü. Şen ailesi cenaze törenine çiçek gönderilmemesini, göndermek isteyenlerin Alp Şen Vakfı'na bağışta bulunmalarını istedi.

Haberin Devamı

Acı haberi öğrenen Şen ailesinin yakınları ve Mustafa Denizli, Şansal Büyüka ve Tugay Kerimoğlu gibi spor dünyasının tanınmış isimleri de hastaneye akın etti. Bente Şen'in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Levent Camisi'nden kaldırılacak.

Eşi Bente Şeni kaybeden Ali Şenin büyük acısı

AİLE CENAZEYE ÇİÇEK GÖNDERİLMESİNİ İSTEMEDİ

Şen ailesi bugün Hürriyet gazetesinde de yayınlanan ölüm ilanında çiçek gönderilmemesini istedi, çiçek göndermek isteyenlerin ise Alp Şen Vakfı'na bağış yapmalarını rica etti.  

Eşi Bente Şeni kaybeden Ali Şenin büyük acısı

Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen (17), Mayıs 2014'te ATV ile geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirmişti.

Eşi Bente Şeni kaybeden Ali Şenin büyük acısı

FENERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Fenerbahçe Kulübü de Ali Şen için resmi sitesinden başsağlığı şu mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:
''Kulübümüzün eski başkanlarından, Yüksek Divan Kurulu üyemiz Sayın Ali Şen'in değerli eşi, Genel Kurul Üyemiz Sayın Metin Şen'in ve Adnan Şen'in kıymetli anneleri Sayın Benta Şen'in bu akşam saatlerinde vefat ettiği haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhume Sayın Benta Şen’in cenazesi, 05/04/2018 Perşembe günü Levent Camisi’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir.

Haberin Devamı

Merhume Sayın Benta Şen'e Allah’tan rahmet, başta Sayın Ali Şen, Sayın Metin Şen, Sayın Adnan Şen ve Şen Ailesi olmak üzere merhumenin tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.''

BENTE ŞEN KİMDİR?

Bente Şen 1944 yılında Danimarka’da doğdu. Ali Şen ile Bente Şen 1963 yılında dünya evine girdi ve 4 çocuk sahibi oldu. Bente Şen Kopenhag’a bağlı Rödovre semtinde yaşayan varlıklı bir mobilyacının kızıydı.

Haberle ilgili daha fazlası: