GeriGündem Esenler'de dehşet! Kızı ve damadı tarafından ölü halde bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esenler'de dehşet! Kızı ve damadı tarafından ölü halde bulundu

Esenler'de dehşet! Kızı ve damadı tarafından ölü halde bulundu
Abone Olgoogle-news

İstanbul Esenler, Fatih Mahallesi'nde yalnız yaşadığı öğrenilen 68 yaşındaki Neriman Kıvrak, evinde bıçaklanarak öldürüldü. Kadının cesedi kendinden haber alamayan kızı, damadı ve bir yakını tarafından kapının önünde bulundu.

Neriman Kıvrak isimli 68 yaşındaki kadın, Fatih Mahallesi 289 Sokak'ta bulunan evde yaşıyordu. Kendisinden bir süre haber alamayan kızı ve damadı bugün yanlarına bir akrabalarını da alarak, kadının evine gitti. Kızı kapıyı açtığında Kıvrak'ın cansız bedeni ile karşılaştı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede boynunda ve vücudunun çeşitli yerlerinde bıçak yaraları olan kadının hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri evde ve çevrede delil aradı. Neriman Kıvrak'ın cansız bedeni yapılan incelemelerin ardından otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Esenlerde dehşet Kızı ve damadı tarafından ölü halde bulundu

'BOĞAZINDAN KESMİŞLERDİ'

Kapıyı açan kadının akrabası Fırat İçten, "Sabah saatlerinde eve kızıyla beraber geldiğimizde kapıyı biz açtık. Açtığımızda kadın yere yığılmış, etraf dağınıktı. Boğazını kesmişlerdi. Kızını içeri koymadık zaten. Sonradan çıktık. Polisi aradık. Ambulans geldi. Yalnız yaşıyordu elbise falan topluyordu, sağdan soldan fakirlere yardım ediyordu. Hırsızlık amaçlı olabilir çünkü ev dağınıktı etraf kan içindeydi. Kapıda hiçbir zorlama yoktu. Damadına, tanımadığı iki kişinin kendisini takip ettiğini 15 gün önce söylemişti" dedi.

'HİÇBİR GELİRİ YOKTU'

Evde ölü bulunan kadının kız kardeşi, Perihan Kepekçi ise, "Dün aradı bize gelecekti. Ben de kızıma 100 lira göndermesini söyledim. Hiçbir şeyi yoktu parası pulu yoktu. Sağdan soldan bir şeyler topluyordu, ne aylığı ne yıllığı hiçbir geliri yoktu. Bana telefon geldi düşüp öldüğünü söylediler. Ben de anlamadım buraya geldim daha içeri girmedim, yalnız yaşıyordu. İki oğlu, iki kızı var. " dedi.

False