Ericsson'un üst düzey 3 yöneticisi kazada öldü

Ericssonun üst düzey 3 yöneticisi kazada öldü

Bolu’nun Gerede İlçesi’nde otomobilin önünde gitmekte olan TIR’a çarpması sonucu Ericsson şirketinin üst düzeydeki 3 yöneticisi hayatını kaybetti.

Haberin Devamı

ARABA HURDAYA DÖNDÜ, 3 YÖNETİCİ HAYATINI KAYBETTİ

Kaza dün TEM'in Gerede Cankurtaran Mevkii'nde meydana geldi. İstanbul'dan Ankara yönüne giden Ericsson Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Bekir Volkan Köksal (37) yönetimindeki lüks marka otomobil, önünde giden Ahmet G. (45) yönetimindeki TIR'a arkadan çarptı.

Kazada, TIR’ın altına giren otomobilin üst kısmı parçalanırken, araçta bulunan Ericsson'un Kurumsal Satış Müdürü Bekir Volkan Köksal ile birlikte İş Geliştirme yöneticisi Bahadır Asar (37) ile hesap yöneticisi Ali Uncu yaşamlarını yitirdi.

Kazayı görerek olay yerinde duran adını vermek istemeyen bir sürücü, “Büyük bir gürültü koptu. Baktığımda otomobil TIR’ın altına girmişti. Aracı park ederek olay yerine gittiğimizde 3 kişinin öldüğünü gördüm” dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, TIR sürücüsü Ahmet G. ifadesi alınmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Haberin Devamı

Ericsson'dan açıklama

Kayıplarının büyük olduğunu belirten Ericsson’un Orta Doğu Bölgesi Başkanı Anders Lindblad ise şunları söyledi: “Üç değerli çalışanımızın kayıp haberini aldığımız için tüm Ericsson ailesi olarak büyük bir üzüntü duyuyoruz. Ekibimiz içinde önemli bir yere sahip olan çalışanlarımızın yetenek, bağlılık ve zekâlarıyla hem işlerine hem de iş arkadaşlarına kattıklarının yerini doldurmak mümkün olmayacak. Hepsinin aile ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

 

Haberle ilgili daha fazlası: