GeriGündem Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesi'nde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  30
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesi'nde

Abone Olgoogle-news

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesi'nin ziyaret etti

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyiy Erdoğan, bugün 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın anmasına katıldı. Erdoğan daha sonra Menderes ve arkadaşlarının anıt mezarlarını ziyaret etti. Erdoğan Eski Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ile Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın mezarlarına da gidip dua ettii. Erdoğan, ardından Eyüp Sultan Türbesine geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak Fatih Camii’ne giderek Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim’in türbelerini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğle saatlerinde de Eyüp Sultan’a geldi. Kalabalığın "Başkan" sloganlarıyla karşıladığı Erdoğan, Eyüp Sultan Türbesi’nde dua etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgi gösterileri arasında Eyüp Sultan’dan ayrılıp Fatih Camii’ne geçti. Burada öğle namazını kılan Erdoğan camiye gelen vatandaşlarla sohbet etti. 

Daha sonra camiden ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan Yavuz Sultan Selim Türbesini de ziyaret etti. Erdoğan ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman, restorasyonu tamamlanan türbede kaftanın üzerindeki örtüyü kaldırdılar. 

Ziyaretinin ardından buradan ayrılan Erdoğan Ankara'ya geçti.

Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesinde

Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesinde

Erdoğan, Yavuz Sultan Selim Türbesinde

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle