Emine Erdoğan, ABD büyükelçisi Flake’in eşi ile buluştu

Güncelleme Tarihi:

Emine Erdoğan, ABD büyükelçisi Flake’in eşi ile buluştu
Oluşturulma Tarihi: Kasım 01, 2022 19:25

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Ankara Büyükelçisi Flake’in eşi Cheryl Flake ile bir araya geldi. Öte yandan Erdoğan, Meksika Ankara Büyükelçisi'nin eşi ve Sultan II. Abdülhamit Han'ın torunu olan Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez'i de kabul etti. 

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Ankara Büyükelçisi Jeffry L. Flake’in eşi Cheryl Flake ile bir araya geldi. 

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Erdoğan, "ABD Ankara Büyükelçisi Sayın Jeffry L. Flake’in değerli eşi Cheryl Flake ile bir araya geldik. Öğrencilik yıllarında İstanbul’u ziyaret ederek hayran kaldığını anlatan Bayan Flake’in ülkemizin tüm güzelliklerini yakından tanımasını umuyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

MEKSİKA BÜYÜKELÇİSİ'NİN EŞİNİ DE KABUL ETTİ

Erdoğan, Meksika Ankara Büyükelçisi'nin eşi ve Sultan II. Abdülhamit Han'ın torunu olan Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez'i de kabul etti. 

Erdoğan'ın paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

"Meksika Ankara Büyükelçisi'nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han'ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu de Martinez Hernandez ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Dokuma Atlası projesi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Meksika’ya nazik davetleri için teşekkür ediyorum." 

BAKMADAN GEÇME!