GeriGündem Elif Hanım'ın köpeğine ben de çok üzüldüm
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Elif Hanım'ın köpeğine ben de çok üzüldüm

Abone Olgoogle-news

TV sunucusu Elif Dinçer'in ‘Şitsu’ cinsi köpeğini beton zemine çarpıp öldürdüğü öne sürülen Kemerli işadamı Hasan Minta, bunun asılsız olduğunu söyledi. Köpeğin bahçesine girip 2 civcivinin boğazını ısırarak öldürdüğünü, üçüncüsünü ağzından almak için tekme salladığını öne süren Minta, ‘‘Tekmem köpeğin başına geldi. Ölmesini istemezdim. Bu olay beni de en az Elif Hanım kadar üzdü’’ dedi.

Kemer'de geçen pazar günü işadamı Hasan Minta, ATV'deki ‘Elifname’ programının sunucusu Elif Dinçer'in ‘Zilli’ adlı köpeğini öldürmekle suçlanmıştı. Polise başvuran Dinçer, Minta'nın bahçesine girdiği için köpeğinin arka bacaklarından tutup beton zemine çarparak öldürdüğünü öne sürmüş ve şikáyetçi olmuştu.

İfade vermek için karakola gitmemekte direnen Hasan Minta, dün ortaya çıktı ve olayın anlatıldığı gibi gerçekleşmediğini öne sürdü. Pazar günü damadı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Kemer'deki villasında oturduklarını, akşam saatlerinde onun Antalya'ya gitmesi ile istirahate çekildiğini bildiren Minta, şöyle dedi:

‘‘Tam uykuya dalmıştım, bahçeden gelen gürültüyle yatağımdan fırladım. Bir köpeğin bahçedeki civcivlerimin peşinden koştuğunu gördüm. İki tanesinin boğazını ısırıp öldürmüş, üçüncüsünü kovalıyordu. Koşarak dışarı çıktım. Bu sırada köpek, üçüncü civcivi de yakalamıştı. Onu kurtarmak için köpeğe doğru bir tekme salladım. Tekmem hayvanın başına isabet etti. Tam bu sırada köpeğin sahibi olan hanımefendi geldi, hakaretler yağdırıp köpeği alıp gitti.’’

Olaydan birkaç saat sonra Elif Dinçer'in evinin önüne geldiğini ve ağıza alınmayacak hakaretler yağdırıp pencerelere taş attığını öne süren Hasan Minta, ‘‘Kesinlikle karşılık vermedim. Çünkü, istenmeden olan bu olay beni de çok üzmüştü. Olay gecesi bir arkadaşımın eşi doğum yapacaktı, hastanedeydim. Karakoldan arandığımı bilmiyordum. Kesinlikle kaçmadım ve cani değilim’’ dedi.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle