GeriGündem Doğum günü hediyesini kurtarırken boğuldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğum günü hediyesini kurtarırken boğuldu

Sarıyer sahilinde dramatik ölüm. Erkan Yılmaz adlı genç, doğumgünü hediyesi olarak kız arkadaşının verdiği gömlek ve pantolonun bulunduğu poşet, rüzgardan denize düşünce, kurtarmak için suya atladı. Erkan Yılmaz boğularak can verdi.

Hava Aslan, 8 aydır ciddi anlamda arkdaşlık yaptığı ve Sanayi Mahallesi'ndeki Optima Tekstil'de birlikte çalıştığı Erkan Yılmaz'a doğum günü hediyesi olarak pantolon ve gömlek aldı. Havva, dün Büyükdere'de buluştuklarında sevgilisine hediyesini verdi. Daha sonra kazıklı yolda yürüyüşe çıkan gençlerin elindeki poşet, saat 10.00 sıralarında bir anlık dalgınlık sonucu rüzgardan denize düştü.

Kız arkadaşının hediyesini kurtarmak için hemen gömleği ile ayakkabılarını çıkaran 22 yaşındaki Erkan Yılmaz, Büyükdere ışıklarda denize atladı. Yüzme bilmesine rağmen akıntılı suda bacağına kramp giren genç bir anda suda kayboldu. Bağırarak çevreden yardım isteyen 20 yaşındaki Havvea Aslan'ın imdadına yakındaki Gemi Kurtarma ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Büyükdere İstasyonu'nda görevli 2 dalgıç yetişti. Akıntılı suya dalan dalgıçların aramaları sonucu genç, boğulmuş halde bulundu.

Gencin suya atladığında başını çarpmış olabileceği öne sürüldü. sunni teneffüs yaptırılan genç, olaydan yarım saat geçmesine rağmen ambulans veya doktor gelmeyince, bir otomobille Sarıyer Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, ama hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Büyükdere Şeker Aktaş Karakolu'na gözyaşları ile ifade veren Havva Aslan'ın ‘‘8 aydır ileriye dönük ciddi bir arkadaşlığımız vardı’’ dediği öğrenildi. Gözüyaşlı genç kız ifade verdikten sonra yakınları tarafından götürüldü.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False