GeriGündem Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti canımız pahasına koruyacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti canımız pahasına koruyacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkânı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'e geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet erkânı Aslanlı Yol'dan yürüyerek Anıtkabir'e ulaştı. Erdoğan mesajında "Cumhuriyeti canımız pahasına korumakta kararlıyız. Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaşmaktan hiçbir güç alıkoyamayacaktır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkânı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajını okudu:

"Aziz Atatürk bugün büyük zaferin 97'inci yıl dönümüne ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük Zafer'in kazanılmasında emeği geçen başta zatıaliniz olmak üzere tüm komutanlarımızı, askerlerimizi milletimin her bir ferdini minnetle anıyoruz. Şehitlerimizin fedakarlıkları üzerinde yükselen cumhuriyeti canımız pahasına korumakta kararlıyız.

Milli bekamızı hedef alan tehditlere karşı yurt içinde ve sınırlarımız dışında yürüttüğümüz amansız mücadele bu kararlılığımızın ispatıdır.

Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaşmaktan hiçbir güç alıkoyamayacaktır. Ruhun şad olsun."

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti canımız pahasına koruyacağız

 İLK TÖREN ANITKABİR'DE

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki heyet Anıtkabir'de. Ankara'da düzenlenen ilk törenin ardından, Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos resepsiyonu verecek.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti canımız pahasına koruyacağız

TWITTER'DAN MESAJ PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos için Twitter'dan da bir mesaj paylaştı. Erdoğan mesajında ''Şanlı tarihimizin altın halkalarından biri olan, Türkiye Cumhuriyeti'nin müjdesi Büyük Zafer'in 97. yıl dönümünü kutluyorum. #30Ağustos'tan aldığımız ilham ve cesaretle Türkiye’yi daha aydınlık ve müreffeh bir geleceğe taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz.''

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False