GeriGündem Denizcilik sektörünün acı kaybı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizcilik sektörünün acı kaybı!

Denizcilik sektörünün acı kaybı!

Denizcilik Sektörünün duayen isimlerinden olan, Navtek Deniz Teknolojisi A.Ş. Teknik Müdürü ve Gemi Mühendisi Fatih Dönmez (45) Covid-19 nedeniyle hayata veda etti. Denizcilik sektörünü yasa boğan bu kayıp sonrası yapılan açıklamada “ Denizcilik sektörü olarak Türkiye’nin en kıymetli Gemi İnşa Mühendislerinden birini, Navtek ailesi olarak çok kıymetli kardeşimizi kaybettik” diyerek üzüntülerini dile getirdi.

Gemi mühendisi, Bandırmalı Fatih Dönmez. İstanbul’da Covid-19 virüs tedavisi gördüğü Okan Üniversitesi hastanesinde yaşamını yitirdi.

45 yaşındaki Fatih Dönmez denizcilik sektörünün sevilen, duayen isimleri arasında yer alıyordu. Bandırma Kültür ve Eğitim Vakfı Özel Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi Mühendisliği mezunu olan Fatih Dönmez, yakalandığı Covid-19 hastalığı nedeniyle bir süredir Okan Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyordu.

Fatih Dönmez’in ölümünün ardından açıklama yayınlandı. Navtek’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


”Yeri asla dolmayacak, Türkiye’nin en kıymetli gemi inşa mühendislerinden ailemizin en kıymetli üyelerinden kardeşimiz ve teknik müdürümüz Fatih Dönmez’i kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz”

Açıklamada Covid 19 tedbirleri kapsamında cenaze töreni yapılamadığı belirtildi.

Genç yaşta yaşamını yitiren Fatih Dönmez’in Bandırma’da 10 ay önce vefat eden Dönce Yoğurtlarının kurucusu Celal Dönmez’in oğlu olduğu ve cenazesinin Bandırma’da toprağa verildiği öğrenildi.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False