GeriGündem Deniz Baykal'ın açıklaması Ankara'yı hareketlendirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Baykal'ın açıklaması Ankara'yı hareketlendirdi

Deniz Baykal'ın açıklaması Ankara'yı hareketlendirdi
refid:29481010 ilişkili resim dosyası

TBMM Başkanlığı'na CHP adayı olarak giren Deniz Baykal, seçim sürecinde kulislerde neler yaşandığını açıkladı, Ankara kulisleri karıştı.

Baykal'ın, seçim sürecinde MHP'den Yusuf Halaçoğlu ile CHP'den Levent Gök arasındaki görüşmeler hakkında yaptığı açıklamalar üzerine, Halaçoğlu basın toplantısı yapma kararı aldı. MHP Grup Başkan Vekili Halaçoğlu bugün 12.30'da basın toplantısı düzenleyerek, Baykal'ın dün CNN Türk'de dile getirdiği iddialar hakkında MHP'nin görüşlerini anlatacak.

Halaçoğlu'nun yapacağı açıklamaların mahiyetine göre, CHP'den de, yine Baykal'ın açıklamalarında adı geçen Grup Başkan Vekili Levent Gök'ün de basın toplantısı düzenleyebileceği ifade ediliyor.

BAYKAL NE DEMİŞTİ ?

Baykal, Devlet Bahçeli'nin 'HDP' çıkışından sonra MHP'den Yusuf Halaçoğlu ile CHP'li Levent Gök'ün buluştuğunu söylerken, Halaçoğlu'nun Levent Gök'e, "'Bir sıkıntı yok, kutlarız. Baykal seçilebilir. Çünkü biz grubu serbest bırakacağız" dediğini iddia etti. Baykal, Erdoğan ile görüşeceğini duyan Kılıçdaroğlu'nun ‘aman ha sarayda olmasın’ dediğini ifade etti. Baykal, görüşme sonrasında eleştiri alacaklarını söylemesi üzerine Erdoğan'ın ise ‘Ya boş ver ne yaparlarsa yapsınlar’ dediğini belirtti.

Deniz Baykalın açıklaması Ankarayı hareketlendirdi

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False