GeriGündem Demet Akalın nispet yaptı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demet Akalın nispet yaptı

Demet Akalın nispet yaptı
refid:18476129 ilişkili resim dosyası

BAŞKA kadınlarla yemek yerken görüntülenen eski eşi ve son sevgilisi Önder Benkesir’in fotoğraflarını gazetelerde görünce çok kızıp, ayrıldığını twitter’dan duyuran şarkıcı Demet Akalın, İzmir’in Çeşme İlçesi’nde işadamı Ergun Gürsoy’un oğlu Ömer Gürsoy ile samimi görüntüler sergiledi.

DEMET AKALIN ÇEŞME'DE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Geçen hafta, Çeşme İlçesi’ne bağlı Alaçatı Beldesi’nde, yanında Demet Akalın olmadan başka kadınlarla yemeğe çıkan Önder Benkesir’in fotorğafları gazetelerde yer aldı. Bunları gören Demet Akalın, aynı zamanda eski eşi olan, boşandıktan sonra birlikteliğini sürdürdüğü Önder Benkesir’e öfkelenip, twitter’dan ayrıldığını açıkladı, eşyalarını çöpe attığını yazdı.

Bu gelişmenin ardından Benkesir’e nispet yapmak için ’Sabıkalı’ isimli şarkısına evinin havuzunda erkeklerle klip çeken Demet Akalın, ardından da Çeşme’ye geldi. Marrakech Beach Club’da güneşlenen şarkıcı, burada işadamı Ömer Gürsoy ile samimi görüntüler verdi, şakalaştı. Yanında bir kız arkadaşı da bulunan Demet Akalın, bir ara denize girip girmemekte tereddüt etti. Bu sırada Ömer Gürsoy’un sulu şakalarına maruz kaldı. Görenler, "Yeni bir aşk mı doğuyor" diye düşünmekten kendilerini alamadı.

Ramazan bayramı sonuna kadar Çeşme’de olacağını söyleyen Akalın, Önder Bekensir hakkında ise tek kelime etmedi.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False