GeriGündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mahruze Keleş isimli vatandaşı ve ailesini evinde ziyaret etti. Keleş, 2019'daki mahalli idareler seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Sana kete yaparım ama oy vermem." sözleriyle gündemde yer almıştı.

Erdoğan, Tuzla'da işçilerle yaptığı iftardan sonra Sultanbeyli'de ikamet eden Keleş'in evine geldi. Burada vatandaşların yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Erdoğan'ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyaret sonrası bir süre sokakta yürüyen Erdoğan, vatandaşları selamlayarak ramazanlarını tebrik etti. Bu sırada Melisa Doğan adlı küçük kıza bebek hediye eden Erdoğan, tezahüratlar eşliğinde ilçeden ayrıldı. Keleş, 2019'daki mahalli idareler seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Sana kete yaparım ama oy vermem." sözleriyle gündemde yer almıştı. Erdoğan, Keleş'i kısa süre önce telefonla arayarak kendisini ziyaret edeceğini söylemişti.


Cumhurbaşkanı Erdoğandan sürpriz ziyaret


"ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN, MURADIMA ERDİM"

Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili konuşan, Mahruze Keleş, "Dünyalar benim oldu. Onun boyuna posuna kurban olayım. Kapıyı açar açmaz çok mutlu oldum. Rüyamda onu görmüştüm zaten, yüzüne de söyledim. Aniden haber vermeden geldi. Yemeğe gelecekti ama çok yorgundu. Allah güç kuvvet uzun ömürler versin. Kazalardan belalardan onu korusun. Rüyamda görmüştüm aylar, yıldızlar, güneş onun peşindeydi. 30 sene önce görmüştüm. Allaha şükürler olsun, muradıma erdim" dedi. 

"BİNALİ YILDIRIM VE SÜLEYMAN SOYLU’YU DA DAVET EDİYORUM"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu da beklediğini dile getiren Keleş, sözlerine şöyle devam etti: "Onu da çok seviyorum. Binali Yıldırım’ı da çok seviyorum. Cumhurbaşkanımızın peşinde oldukları için ikisini de çok seviyorum. Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu’yu da davet ediyorum. Polislerimize Allah zeval vermesin. Türkiye’ye bir daha böyle bir Cumhurbaşkanı gelmez. Benim ajan olduğumu söylemişler, ben ajan falan değilim. Ben Allah için seviyorum. Rüyamda gördüğüm için seviyorum. Hepiniz böyle çalışın, Türkiye’yi böyle ilerlettirin. Hep okuyun, ilerleyin. Benim okur yazarlığım yok. Eğer olsaydı hep okur öğrenirdim. Soylu’m seni de bekliyorum. Sende gel. Binali kardeşim de gelsin. Hepinizi çok seviyorum. Sizlerde gelin ben muradıma ereyim. İkinizin de gelmesini istiyorum. Özellikle Soylu’nun gelmesini çok istiyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan sürpriz ziyaret

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False