Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı

Güncelleme Tarihi:

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kurban Bayramı mesajı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 16, 2024 07:13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmaris'te bulunan konutundaki camide kılarken, namaz çıkışı partililer ve protokolle bayramlaştı. Erdoğan, 'Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız.' dedi.

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı tatili için geldiği Muğla'nın Marmaris ilçesi Karacasöğüt Mahallesi'nde bulunan Cumhurbaşkanlığı'na ait Okluk Konukevi'nde bayram namazını kıldı. Bayram namazı çıkışı protokol ve partililerle bir araya gelen Erdoğan, partililer ve protokolle bayramlaşarak bir süre sohbet etti.

Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla milletvekilleri ve Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü'nün de katıldığı bayram namazında kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yakınlarımızı ziyaret etmeliyiz, dargınlar, küskünler barışmalı, hep birlik olmalıyız. Milletçe birlik beraberliğimize güç katmalıyız.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kurban Bayramı mesajı

Haberin Devamı

Tüm şehitlerimizin, peygamberlerimizin, tüm şühedanın ruhları, tüm geçmişlerimizin ruhları şad olsun" diyerek tüm Müslüman aleminin bayramını tebrik ettiğini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kurban Bayramı mesajı

Ayrıca Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bayramlaşmasının ardından Marmaris için isteklerini dile getirerek, istişarelerde bulundu.

'BAYRAMIN BARIŞ GETİRMESİNİ DİLİYORUM'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabındaki mesajında, 'Milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum. Bayramın kalplerimize huzur, ülkemize esenlik, Filistin ve Sudan aşta olmak üzere gönül coğrafyamıza barış getirmesini diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.' ifadelerini kullandı.

BAKMADAN GEÇME!