Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Birleşik Arap Emirlikleri'nde taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, taziye için gittiği Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ziyaretinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri Şeyh Muhammed bin Zayed El Nahyan ile görüştü. Taziyelerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 19.40'ta Ankara'ya geldi.

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayed El Nahyan'ın vefatı nedeniyle Abu Dabi’ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, taziye ziyareti çerçevesinde Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri Şeyh Muhammed bin Zayed El Nahyan’la görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Birleşik Arap Emirliklerinde taziye ziyareti

Erdoğan'a ziyaretinde Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Birleşik Arap Emirliklerinde taziye ziyareti

Haberin Devamı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YURDA DÖNÜŞ YAPTI

Taziye ziyareti için BAE'ye giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 19.40'ta yurda dönüş yaptı. Erdoğan'ı Esenboğa Havalimanı'nda Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ve diğer yetkililer karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaret sırasında eşlik eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sefer Turan da Erdoğan'la birlikte yurda dönüş yaptı.