GeriGündem Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama! 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama! 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama! 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bu akşam yapılan çekiliş sonrası belli oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi noter huzurunda ve canlı yayında tamamlandı. Çekilişin ardından Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre ikramiye kazandıran şanslı numaralar millipiyangoonline.com ekranından erişime açıldı. Şans oyunu tutkunları 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ile zengin olma hayallerine yaklaştı. İşte, Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve sorgulama ekranı.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın sunumuyla Çılgın Sayısal Loto, 95 milyon TL'yi aşan dev ikramiyesiyle bu akşam saat 21.35'te çekildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından, hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarınızı aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. 

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA-TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama 9 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False