GeriGündem Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline’da! 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline’da! 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline’da! 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı
Abone Olgoogle-news

Çılgın Sayısal Loto sonuçları için heyecanlı bekleyiş bu akşam sona erdi. Sisal Şans tarafından canlı yayında gerçekleşen çekilişin ardından Çılgın Sayısal Loto sonuçları ilan edildi. Merakla beklenen çekilişin noter huzurunda yapılmasıyla, Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar millipiyangoonline’dan erişime açıldı. Gözler şimdi sonuç ekranında. İşte, 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı canlı çekiliş sonuçları.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam 21.45'te gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından, hurriyet.com.tr'den ve TV8'den canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı.  26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları online olarak sorgulanabilecek. Sonuçlarınızı öğrenmek için aşağıdaki link üzerinden sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline’da 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA-TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. 

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve canlı çekiliş sorgulama ekranı millipiyangoonline’da 26 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL’dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

False