GeriGündem Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da!
Abone Olgoogle-news

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bu akşam düzenlenen çekiliş sonrası ilan edildi. Sisal Şans tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 113 milyon 91 bin 227 TL sahibini aradı. Alp Kırşan'ın sunumu ile yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinin hemen ardından kazandıran şanslı numaralar millipiyangoonline'da erişime açıldı. Oynadıkları bilete ikramiye çıkıp çıkmayacağını merak eden şans oyunu tutkunlarının gözü şimdi Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranında. İşte, 20 Şubat Sayısal Loto canlı çekiliş sonucu sorgulama ekranı

20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 20.45'te gerçekleştirildi. Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye 113 milyon 91 bin 227 TL. olarak belirlendi. Çekiliş sonrası sonuçlar Millipiyangoonline.com üzerinden yayınlandı. Şans oyunlarının kare ası olan Sayısal Loto, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliyor. Çekiliş sonuçlarınızı aşağıdaki linkten online olarak sorgulayabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları çekiliş sorgulama ekranı: 20 Şubat Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline’da

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ GÖRÜNTÜLEME EKRANI

Sayısal Loto'da Kurallar

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.
İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlardır.
Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ancak 6’ıncı numaranın “Joker” numarasından farklı olduğu kombinasyonlardır.
Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kazanan kombinasyonun 4 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.
Beşinci kategori olan “3 bilen”, kazanan kombinasyonun 3 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
Altıncı kategori olan “2 bilen”, kazanan kombinasyonun 2 numarasının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.
Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL’dir.

False