GeriGündem Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Heyecan dolu çekiliş ile bu akşam 149 milyon liralık büyük ikramiye sahibini aradı. Noter huzurunda ve canlı yayında yapılan çekilişin ardından 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline'da erişime açıldı. Gözler şimdi bu akşamın şanslı numaralarında. Haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi Sisal Şans tarafından gerçekleştiriliyor. İşte, 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam 21.30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da ilan edildi. Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulamalarınızı aşağıdaki ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 21:30'da Cumartesi günü ise saat 21:45'te düzenleniyor.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı: 5 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları millipiyangoonline.comda

ÇILGIN SAYISAL LOTO SORGULAMA EKRANI

NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False