GeriGündem Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı millipiyangoonline.com'da!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Sisal Şans tarafından bu akşam gerçekleşen çekilişte 167 milyon liralık büyük ikramiye sahibini aradı. Noter huzurunda yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonrası kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da açıklandı. Saat 21.30'da tamamlanan 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto canlı çekilişinin ardından tüm gözler sonuç ekranına çevrildi. Peki, bu akşam hangi numaralar kazandırdı? İşte, 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı.

16 Haziran Çılgın Sayısal Loto, dev ikramiyesiyle bu akşam saat 21.30'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da ilan edildi. Aşağıda yer alan ekran üzerinden bu akşamki Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını öğrenebilir, kupon sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. 

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı çekiliş sorgulama: 16 Haziran Çılgın Sayısal Loto sorgulama ekranı millipiyangoonline.comda

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False