Çaresizliğin görüntüleri

Çaresizliğin görüntüleri

Türkiye, dün sabaha karşı sunucu Defne Joy Foster'ın ölümüyle şoke oldu. Gazeteci Kerem Altan'ın evinde astım krizi geçiren Foster, 32 yaşında hayata veda etti. Evinde fenalaşan Defne Joy Foster için doktor aramaya çıkan Kerem Altan'ın görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Haberin Devamı

İŞTE ÇARESİZLİĞİN FOTOĞRAFLARI

Akşam gazetesinin haberine göre Altan, önce bir polikliniğe gidiyor ancak burada doktor bulamayınca panik halinde koşmaya devam ediyor ve üç dakika sonra başka bir polikliniğe gidiyor. Burada da polikliniğin kapalı olduğunu gören Kerem Altan, camı yumrukluyor. İçeriden gelen bir görevliyle kısa bir konuşma yaptıktan sonra sağlık ekibi olmadığını öğrenince panik halde hastaneden koşarak ayrılıyor.

05.57.00: Doktor bulamayan Kerem Altan polikilinikten çıkıyor.

06.00.00: İkinci polikliniğe geliyor.

06.00.30: Kapının kapalı olduğunu gören Altan, cama vurarak içeridekilerin dikkatini çekmek istiyor.

06.00.50: Bir görevli kapıyı aralayarak ne olduğunu soruyor.

06.01.00: Altan, telefonla konuşarak hızla hastaneden tek başına uzaklaşıyor.

Haberin Devamı

Ekranların sempatik ismi Defne Joy Foster'ı ölüme götüren olaylar zinciri şöyle gelişti:

- Öğle saatlerinde Akmerkez'de gezen Defne Joy Foster, 15.00 sıralarında oyuncu İnci Türkay'la Nişantaşı'nda karşılaştı. Sohbet eden ikiliden Foster, evinin yolunu tuttu.

- Saat 22.00 sıralarında eşini arayan Defne Joy Foster, Beyoğlu'nda arkadaşlarıyla buluşacağını söyledi.

- 'Yok Böyle Dans'taki partneri Rick Rose ve birkaç arkadaşıyla 'Eelence' adlı mekana gitti. Burada Tolga Karel'le karşılaştı, beraber eğlenip dans ettiler.
- 'Eelence'nin sahibi Özgür Aras, 01.30'da mekanı terk ederken Defne Joy Foster'ın masasına gitti, ikili fotoğraf çektirdi. Aras'ın yakın arkadaşı olan Foster, 'Seni çok seviyorum bunu sakın unutma' dedi.

- İlerleyen saatlerde Ahmet Altan'ın oğlu, Taraf Gazetesi Yazıişleri Müdürü Kerem Altan'la tanışan Defne Joy Foster'ı, mekandan çıkarken gören Tolga Karel, 'Eve git dinlen' dedi.
 
- Foster ve Altan, yanlarında iki arkadaşıyla birlikte mekandan ayrıldı. Arkadaşlarını taksiyle evlerine bırakan ikili, Kerem Altan'ın Caddebostan'daki evine gitti.

 


- Bir süre sonra öksürük nöbeti tutan Defne Joy Foster, astımı olduğunu söyleyerek yiyecek bir şeyler istedi. Kerem Altan, ekmek ve zeytin verdikten sonra doktor bulmak için dışarı çıktı. Evinin yakınında bulunan iki özel polikliniğe giden Altan, poliklinikler kapalı olduğu için hızla adımlarla eve geri döndü.

- Evde baygın halde yatan Defne Joy Foster'ı gören Kerem Altan, bir özel ambulans firmasını aradı. 8 dakika sonra gelen sağlık görevlileri, Foster'ın hayatını kaybettiğini söyledi.

Haberin Devamı

CENAZE TÖRENİ BUGÜN

Polisin hazırladığı tutanağa göre Defne Joy Foster’ın cesedi yatakta bulundu.Üzerinde kot pantolon, tişört ve sutyen vardı. Foster’ın astımını tetikleyecek tek unsurun evdeki köpek olduğu, bu ihtimal üzerinde de durulduğu belirtildi.

 

 

 

CENAZESİ EVDEN BÖYLE ÇIKARILDI - FOTO GALERİ

İŞTE DEFNE JOY FOSTER'IN ÖLÜ BULUNDUĞU EV / WEB TV 

DEFNE JOY FOSTER KENDİNİ BÖYLE ANLATMIŞTI / WEB TV

CENAZESİ EVDEN BÖYLE ÇIKARILDI / WEB TV 

DEFNE ANILARDA BÖYLE YAŞAYACAK- FOTO-GALERİ

 2 YIL ÖNCE ANNE OLMUŞTU / FOTO GALERİ

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI / FOTO GALERİ

YARIŞMADAN FOTOĞRAFLAR    

Haberle ilgili daha fazlası: