GeriGündem Bülent Arınç, Ahmet Sever'in 'Arınç istifa etti, Gül engelledi' iddiasına yanıt verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bülent Arınç, Ahmet Sever'in 'Arınç istifa etti, Gül engelledi' iddiasına yanıt verdi

Bülent Arınç, Ahmet Sever'in 'Arınç istifa etti, Gül engelledi' iddiasına yanıt verdi
refid:29291561 ilişkili resim dosyası

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başdanışmanı Ahmet Sever'in yazdığı kitap, Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'a soruldu. Arınç, kitabı henüz okumadığını söyledi.

Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın ardından kameraların karşısına geçen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, önemli açıklamalarda bulundu. Arınç'a, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başdanışmanı Ahmet Sever'in kitabındaki iddialar soruldu. Kitabı okumadığını söyleyen Arınç, "Ama gazetelerde kitaptan bazı alıntıları görüyorum. Yazılanlarla ilgili olarak belki taraflara sormak gerekir" dedi.

Bülent Arınç, Ahmet Severin Arınç istifa etti, Gül engelledi iddiasına yanıt verdi Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç'tan önemli açıklamalar

Yine kitapta yer alan, "Arınç istifa etti, Abdullah Gül ikna etti ve engelledi" iddiası sorulan Bülent Arınç, bu soruya kitabı okuduktan sonra yanıt vereceğini söyledi. Arınç, ''Kitabı okuyayım da ondan sonra özel bir görüşme sırasında bana bunu sorun, ben de cevaplayayım'' dedi.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False