Köpeğe tekme atan şüpheli yakalandı, suç makinesi çıktı

İzmir'de kaldırımda duran köpeğe yoldan geçtiği sırada tekme atan şahsın görüntüsü, güvenlik kameralarına yansıdı. Tekmenin etkisiyle savrulan ve kaybolan sahipli köpek, bir süre sonra bulunabildi. Görüntüler sosyal medyadan da büyük tepki toplarken, köpeğe tekme atan kişi gözaltına alındı. Şüphelinin daha önce 12 ayrı suçtan sabıka kaydının olduğu belirlendi.

Haberin Devamı

Olay geçen cuma günü İzmir'in Aliağa ilçesinde meydana geldi. Mia isimli sahipli bir köpek kaldırımda oturduğu sırada, yolda geçen bir şahıs tarafından tekme ile bulunduğu yerden savruldu. Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan olayda, tekme atan şahsın yanındaki kişinin de gülümsediği görülüyor.

Köpeğin sahibi Remzican Akansu, videoyu sosyal paylaşım sitesinde yayınlayarak, "Dün akşam saatlerinde Aliağa çarşıya yakın yaşandı bu olay. Videoda gördüğünüz şerefsiz bu güzel köpeğin Mia'nın canını yakarak kaybolmasına sebep oldu. Mia'yı gören, bu şerefsizi tanıyan bilen, lütfen bildirsin. Kızımızı arıyoruz" notunu paylaştı.

Akansu, daha sonra Mia isimli köpeğin bulunduğunu duyurdu. 

KÖPEĞE TEKME ATAN ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Kaldırımda yatan köpeğe tekme attığı güvenlik kameralarınca görüntülenen Naim Y., köpeğin sahibi Remzican Akansu’nun şikayetçi olması üzerine, Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince evinde yakalanarak gözaltına alındı.

Haberin Devamı

Daha önce 12 ayrı suçtan sabıka kaydının olduğu belirlenen Şüpheli Naim Y.’nin, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

Köpeğe tekme atan şüpheli yakalandı, suç makinesi çıktı

 

Köpeğe tekme atan şüpheli yakalandı, suç makinesi çıktı

 

Haberle ilgili daha fazlası: