Bu görüntüler çok konuşulacak... Soruşturmanın seyri değişebilir

Bu görüntüler çok konuşulacak... Soruşturmanın seyri değişebilir

ŞARKICI Sıla ile kendisini darp ettiğini iddia ettiği eski sevgilisi Ahmet Kural davasında dün, yeni bir gelişme yaşandı. Kanal D Haber’in ulaştığı ve dava dosyasına giren yeni görüntülerde, darp raporundan 18 saat sonra Sıla’nın vücudunda darp izlerinin olmadığı görülüyor.

Haberin Devamı

Sıla, 1 Kasım’da İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Ahmet Kural’dan dayak yediği iddiasıyla şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı aldırdı. Genç şarkıcı vücudundaki darp izlerini gösteren 6 fotoğrafı da savcıya kanıt olarak sundu. O fotoğraf karelerinde, Sıla’nın kollarında ve yüzünde morluklar görülüyordu. Kural ise savcıya verdiği ifadesinde darp iddialarını yalanladı ve 29 Ekim sabahı evinde Sıla ile tartıştıklarını, itiş-kakış yaşandığını söyledi.

İNCELENECEK

Bu görüntüler çok konuşulacak... Soruşturmanın seyri değişebilir

Kanal D Haber’de dün akşam yeni görüntüler ortaya çıktı. 30 Ekim gecesi, Sıla’nın darp edildiğini söylediği kavgadan 18 saat sonra çekildiği iddia edilen o görüntülerde bir arkadaşının evinde şarkı söyleyen Sıla’nın yüzünde ve kollarında morluklar görünmüyor. Ancak Sıla bu görüntülerden 1 gün sonra saat 14.00’te hastaneden darp raporu alıyor. O rapora göre Sıla’nın kollarında, yüzünde ve bacaklarında morluklar olduğu belirtiliyor. Delil dosyasına koyulan bu görüntüler incelenmek savcılığa gönderildi.

İşte Buket Aydın'la Kanal D Haber'in çok konuşulacak o haberi: 

Sıla'nın bu görüntüleri çok konuşulacakSıla'yı dövdüğü iddia edilen Ahmet Kural, delil olarak yeni görüntüler sundu. Sıla'nın, olaydan 18 saat sonra çekildiği iddia edilen görüntülere Kanal D Haber ulaştı.
Haberle ilgili daha fazlası: