GeriGündem Kanıt Ateş Üstünde yeni bölüm fragmanında tüyler ürperten cinayet!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanıt Ateş Üstünde yeni bölüm fragmanında tüyler ürperten cinayet!

Kanıt Ateş Üstünde yeni bölüm fragmanında tüyler ürperten cinayet!
Abone Olgoogle-news

Kanıt Ateş Üstünde 5. bölüm fragmanında heyecan dolu sahneler dikkat çekti. Dizinin yeni bölüm tanıtımında sırlarla dolu bir cinayetin izi sürülüyor. Peki Kanıt Ateş Üstünde 5. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? işte dizinin ekranlara gelecek 5. bölümü öncesinde yayınlanan tanıtımı

Kanıt Ateş Üstünde bu hafta nefes kesen bir bölümle ekranlara geldi. Kanıt Ateş Üstünde dizisinin son bölümünün ardından haftaya Salı günü yayınlanacak 5.bölümün fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde izleyenleri şoke edecek gelişmeler yaşanacak. İşte Kanıt Ateş Üstünde 5.bölüm fragmanı

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kanıt: Ateş Üstünde 4.Bölümde; Kaan, Rüzgar ve Ömer arasında beklenen karşılaşma sonunda olmuştur. Ömer onların evine dengeleri değiştirecek büyük bir sürprizle gelir. Kaan için ise Rüzgar’a derdini anlatamayacağı bir süreç başlamış olur. Rüzgar’ın kitabıyla ilgili gelişmeler Ömer’in planlarıyla beklenmedik şekilde hızlanırken; Rüzgar Ömer ve Kaan üçgeni artık yeni olaylara gebedir. Ve her biri kendi cephesinde haklı olsa da birinin mutluluğu diğerinin mutsuzluğu olacaktır. Bu arada Kaan ile Asya arasındaki yemek de ikisini başka bir noktaya götürür. Birlikte yaşadıkları güzel akşam onları hem yakınlaştırır, hem de yeni tereddütlere yol açar. Onlar daha kendi duygularına yoğunlaşamadan araya giren cinayet ihbarı ise gündemlerini bir anda değiştirecektir. Önlerindeki vaka onları, meşhur olmaya çalışan genç kızların trajedi ve tehlikelere açık dünyasına götürecektir. Bir model ajansı, o ajansa bağlı bir kız, modeller arası rekabet, genç model ve oyuncu adaylarının tecrübesizliğinden yararlanarak onların hayallerini sömüren kişiler, çocuklarını ellerinde tutamayan aileler… Ekibimizi yine karmaşık bir olay örgüsü ve farklı hedefleri olan şüpheliler beklemektedir.

Ömer ve Kaan arasında hesaplaşma vakti gelmiştir! Kaan, Ömer'in kim olduğunu öğrenebilecek mi? Kanıt: Ateş Üstünde yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de! Ömer, Kaan'ın kafasını karıştırarak onunla hesaplaşmaya başlıyor!

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE 4. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Prof. Dr. Sevil Atasoy’un verdiği bilgiler delillere farklı bir boyut katarken ekibimiz her zaman olduğu gibi görünmeyenin, yani hikayenin gizli parçalarının peşine düşecektir.

Kanıt: Ateş Üstünde 3.Bölüm Özeti

Rüzgar ve Kaan’ı birlikte görüp onların arasındaki sevgiye kendi gözleriyle tanık olmak Ömer’i daha da tehlikeli kılmıştır. Ayrıca babasının vasiyetnamesine koyduğu sürpriz madde de onu bazı karar almaya zorlar.

Bu arada Ozan ve Rüzgar’ın tefeciyle davası, umulmadık gelişmelere gebedir. Kaan cinayet soruşturması arasında bu konuyla ilgili de harekete geçer. Aksiyon dolu bu tempoda Kaan ile Asya, aralarındaki didişmelere rağmen beklemedikleri bir şekilde yakınlaştıklarını fark ederler. Tüm bunlar olurken Rüzgar’ın kaçırılması, olayları daha da hızlandıracaktır.

Cinayet masasının gündeminde ise lüks bir villada işlenen gizemli cinayet vardır. Doğum günü partisinin sabahında havuzda bulunan genç bir kadın cesedi kahramanlarımızı; içinde kafa karıştırıcı birçok delil ve şüphelinin olduğu bir hikaye ye sürükler. Prof. Dr. Sevil Atasoy’un sunduğu bilgilerle ekibimiz bu zor cinayeti çözebilecek midir?

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle