GeriGündem Boğaziçi Üniversitesi'nde arbede
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğaziçi Üniversitesi'nde arbede

Boğaziçi Üniversitesi'nde arbede
refid:16226955 ilişkili resim dosyası

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış için geleceği Boğaziçi Üniversitesi'nde eylem yapan öğrencilere polis müdahale etti.

ARBEDEDEN FOTOĞRAFLAR

TBMM ÖNÜNDE YÖK PROTESTOSU

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden  oluşan bir grup, üniversitede çeşitli açılışlara katılacak olan Başbakan Recep  Tayyip Erdoğan ve AK Parti aleyhine gösteri yapıyor. 
 
Üniversitenin Güney Yerleşkesi meydanında toplanan grup, Başbakan  Erdoğan'ı üniversitede istemediklerine ilişkin ve AK Parti karşıtı çeşitli  pankartlar açarak, sloganlar attı.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne bağlı polislerce çember içine alınan grup,  bir süre oturma eylemi yaptı. Polisin biber gazı sıkarak dağıtmak istediği grup,  birbirine kenetlenerek dağıtma girişimini engelledi.

Polis ile öğrenciler arasındaki arbedeyi öğretim üyeleri engellemeye çalıştı. Öğrencilerden bazıların bu sırada Fen Edebiyat Fakültesi'nin penceresinden pankart sarkıttığı görüldü. Polisler tarafından çembere alınan öğrenciler, eylemlerinde ısrar edince polis biber gazı kullandı. Öğrenciler uzaklaştırıldıktan sonra Erdoğan, yerleşkeye giriş yaptı.


       

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False