GeriGündem Biri yönetiyor, diğeri oynuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Biri yönetiyor, diğeri oynuyor

Abone Olgoogle-news

Beyazperdenin iki ünlüsü Leonardo DiCaprio ile Robert De Niro'nun yolları kesişti. DiCaprio, yönetmenliğini De Niro'nun üstlendiği "The Good Shepherd" adlı filmde oynayacak. İnternetteki "people" sitesinin haberine göre, DiCaprio çok yoğun günler yaşıyor. İki yeni filmi gösterime giren oyuncu, casus filmi "The Good Shepherd" için oturduğu anlaşma masasından imza atarak ayrıldı.

"Ali" ve "Forrest Gump" filmlerinin senaryo yazarı Eric Roth'un imzasını taşıyan filmin yönetmeni Robert De Niro. CIA'nin 40 yıllık tarihinde kısa bir gezinti yapan filmde DiCaprio, Yale Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra CIA'de görev yapmaya başlayan James Wilson adlı karakteri canlandıracak. 

CIA'nin eski istihbarat şeflerinden James Jesus Angleton'ın yaşam öyküsü temel alınarak beyazperde aktarılan filmin gelecek yıl sonbaharda gösterime girmesi bekleniyor.

Bu arada, 28 yaşındaki ünlü aktör DiCaprio, "The Aviator" ve Büyük İskender'i anlatan "Alexander the Great2 adlı filmlerin çalışmalarını sürdürüyor. DiCaprio'nun, Martin Scorcese ile çalıştığı "Gangs of New York" ve Steven Spielberg'in imzasını taşıyan "Catch Me If You Can" adlı iki filmi de seyirciyle buluştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle