GeriGündem Bir inşaat kazasından çıkan dram
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir inşaat kazasından çıkan dram

Bir inşaat kazasından çıkan dram
refid:11904352 ilişkili resim dosyası

Eskişehir'de bir inşaatta kalıpçılık yapan Ömer Bayram, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı. Ömer Bayram, haber oldu. Çünkü o emekli olduktan sonra inşaatlarda çalışmaya başlayan emekli bir öğretmendi.

İlk bakışta sıradan, her gün yaşanabilecek talihsiz bir kaza haberi gibi. Hurriyet.com.tr'nin nasıl manşeti olur diye düşünülebilir. Olur... Çünkü, bu sıradan bir inşaat kazası değil.

Çünkü, kalıpçılık yaptığı inşaatın ikinci katından düşen Ömer Bayram, bu memlekete yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve emekli olmuş bir öğretmen...

Ömer Bayram, emekli olup ya da fiilen çalışırken taksicilik, seyyar Milli Piyango satıcılığı, arzuhalcilik, bir işyerinde kasiyerlik gibi ek işler yapmak zorunda kalan onbinlerce meslekdaşı gibiydi. Onun da elinden inşaat işleri geldiği için, dün kalem tuttuğu eliyle artık keser tutuyor, kalıp çakıyordu.

Bugün sabah saatlerinde ayağının kayması sonucu düştüğü yerden acilen Eskişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Ömer Hoca'nın emekli olduktan sonra kalıpçılığa başladığı öğrenildi.

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False