BİM çalışma saatleri: BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

BİM çalışma saatleri: BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor

BİM çalışma saatleri araştırılan konular arasında yer alıyor. Her hafta cuma günleri market raflarına haftanın aktüel ürünleri ekleniyor. Bu ürünleri almak isteyenler erken saatlerde marketlere gidiyorlar. Sınırlı sayıda gelen ürünleri almak isteyenler de marketin açılış saatine yoğun ilgi gösteriyorlar. İşte BİM açılış ve kapanış saatleri…

Haberin Devamı

BİM kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor soruları araştırılıyor. BİM’e her hafta cuma günleri aktüel ürünler geliyor. Vatandaşlar aktüel ürünlerin yer aldığı broşüre bakarak ihtiyaçları olan ürünleri belirliyorlar. BİM marketleri sabah 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır. İşte detaylar...

BİM ÇALIŞMA SAATLERİ

BİM market sabah saat 09.00 ile akşam 21.00 arasında çalışmaktadır. Hafta sonları yani cumartesi ve pazar günleri de aynı saatlerde hizmet vermektedir.

BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

2019 yılında yurt içinde beş yeni bölge merkezinin yanı sıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşmıştır.

BİM, Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas'ta 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak toplam 497 mağazaya, ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazaya ulaşmıştır. 2019 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 8.348 mağaza bulunmaktadır.