Beyaz Melek barıştırdı

Beyaz Melek barıştırdı

Uzun süredir kavgalı olan Mahsun Kırmızıgül, Alişan ve Özcan Deniz, film galasında bir araya geldi.

 

Haberin Devamı

Filmin fragmanı için tıklayın...

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu  yazdığı ve yönettiği “Beyaz Melek” filminin galası yapıldı. Eski müzik şirketlerinin batmasından sonra araları bozulan Mahsun Kırmızıgül, Alişan ve Özcan Deniz, yıllar sonra bir arada görüntülendi

İstinye Park Alışveriş Merkezi'ndeki galaya katılan Mahsun Kırmızıgül,  filmi yönetmen koltuğunda parça parça izleyince “keşke böyle  çekmeseydim”, “keşke şunu yapmasaydım” gibi söylemlerin her zaman  olduğunu, ancak filmi izledikten sonra etkisini hissettiğini söyledi.Kırmızıgül, “Film yayına girdikten sonra korsanları sinema  salonlarından çekiliyor. Bu nedenle bu filmde önlem aldık. Filmin  korsanı çekilirse, hangi sinemadan çekildiği belli olacak” dedi.

Sanatçı Erol Günaydın da duygusal bir yapıt olan filmin sonucunun da  güzel olduğunu ifade ederek, bu filmde rol aldığı için mutluluk  duyduğunu kaydetti.Galaya katılan sanatçılar Özcan Deniz ve Alişan da Mahsun Kırmızıgül ile  birsüre sohbet etti. Galaya, filmin oyuncularından Fadik Sevin Atasoy, Cihat Tamer, Cezmi  Baskın, Arif Erkin ve Yavuz Bingöl'ün yanısıra Yılmaz Erdoğan ve Orhan  Gencebay'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. “Beyaz Melek”, 16 Kasım Cuma günü vizyona girecek.

 


        

Haberle ilgili daha fazlası: