GeriGündem Başkan Karalar, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başkan Karalar, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Başkan Karalar, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Abone Olgoogle-news

ADANA Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yunusoğlu Mahallesi'nde halkla buluştu, hizmetlerin son durumunu inceledi, esnafla ve mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Başkan Karalar, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yüreğir ilçesine bağlı Yunusoğlu Mahallesi'nde yapılan hizmetleri yerinde kontrol edip, çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı. Başkan Zeydan Karalar daha sonra bölge sakinleriyle bir araya gelerek, mahallede yapılması planlanan bazı projelerin bir an önce bitirileceğinin müjdesini verdi. Mahalle sakinleri yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden ötürü Başkan Karalara teşekkür edip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yunusoğlu Mahallesi'nde vatandaşa hitap eden Başkan Zeydan Karalar, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Belediye olarak kültür merkezinin arsasını alıp projesine başladık. Geleceğimiz olan gençlere bir futbol sahası sözümüz vardı, onu da yapıyoruz. Onun dışında kadınlarımıza meslek edindirme kursları da açacağız. Gördüğünüz gibi yol çalışmamız da bitmek üzere. Yunusoğlu Merkez Cami minaresini yapıp, caminin bakım ve onarımını gerçekleştirdik. Üreticilerimiz için kooperatif projemiz var. Kısaca söylemem gerekirse Yunusoğlu hak ettiği hizmeti alıyor ve alacak."

ADANA'NIN 28 NOKTASINDA ASFALT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Yol ve asfalt çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Zeydan Karalar, şöyle konuştu:

"Şu anda Adananın 28 yerinde yol ve asfalt çalışmamız devam ediyor. Geçmişten günümüze hiç kimsenin yapmadığı kadar yol yapıyoruz. Yaptığımız yollar öyle sıradan yollar değil. Yaptığımız bir yolu deyim yerindeyse ömürlük yapıyoruz ki gelecek sene tekrar oraya bakım ve onarım yapmamak için. İyi şekilde yapıldığı zaman hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş oluyoruz."

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle