Barış Manço şöleni

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Nisan 15, 1999 00:00

Barış Manço 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda şenliklerle anılacak. Maslak'taki Parkorman’da düzenlenecek ‘23 Nisan Barış Manço Çocuk Şöleni’ üç gün sürecek.

Organizasyonu yapan Performans Tanıtım'ın Genel Müdürü Yasemin Sungur ve Barış Manço'nun eşi Lale Manço Parkorman'da düzenledikleri basın toplantısında bu girişimle Barış Manço ve çocuk sevgisini birleştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Hürriyet Gazetesi'nin sponsorluğunu yaptığı şenlikler 23 Nisan Cuma günü saat 10.30'da başlayacak. Şenlik boyunca Barış Manço konser kaseti ile sanatçının çocuklara yönelik mesajlarının yer aldığı programlar barkovizyondan yayınlanacak ve çocuklara yönelik çeşitli yarışmalar yapılacak.

Hürriyet Çocuk Tiyatrosu'ndan Altan Günbay'ın yönettiği ve oyuncuları arasında yer aldığı 70 dakikalık 'Neşeli Günler' isimli müzikal oyun da şenlik boyunca her gün saat 15.15'ten itibaren Parkorman Antik Tiyatrosu'nda sergilenecek.

Şenliğin sponsoru Hürriyet Gazetesi, çocuklara kırtasiye malzemeleri dağıtacak. Tüm İstanbullulara açık olan şenlik etkinlikleri ücretsiz olarak izlenebilecek.

Haberle ilgili daha fazlası: