Bakan Soylu’dan Demirören Ailesi’ne taziye ziyareti

Bakan Soylu’dan Demirören Ailesi’ne taziye ziyareti

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi’ne taziye ziyaretinde bulundu.

 

Haberin Devamı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in vefatı nedeniyle saat 23.30 sıralarında Demirören Ailesi’nin Beykoz Kanlıca’daki konutuna geldi. Bakan Soylu’ya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal eşlik etti. Ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.

Bakan Soylu, ziyaret sonrası konutun önünde yaptığı açıklamada, "Ülkemizin başı sağ olsun. Bir ülkede işadamı olunabilir, sanayici olunabilir ama duayen olmak o da apayrı konumdur. Erdoğan Demirören, Türkiye’nin hem sanayici hem işadamı hem de duayeniydi. Allah rahmet eylesin. Bütün ailesine, tüm çalışanlarına, beraber büyüttüğü iş camiasına ve arkadaşlarına her birine ayrı ayrı başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Hayatının son demine kadar bir mücadele ortaya koydu. Mücadele adamı karakteri çizdi. Sonuna kadar da bunu yaptı. Biz ölmeye inanıyoruz. Allah mekânını cennet eylesin. Allah rahmet eylesin" dedi.

Haberin Devamı

Bakan Soylu’yu konuttan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve ailesi uğurladı.

Bakan Soylu’dan Demirören Ailesi’ne taziye ziyareti

Haberle ilgili daha fazlası: